Kisin ortasinda balayi, fikir lutfen!

kızlar ben de 26 kasımda evleniyorum nasipse.. Olimpos'a gideceğiz. ikimizde stresli işlerde çalıştığımız için huzura ve sessizliğe ihtiyacımız var doğrusu. Kadir'in ağaç evleri var orda herkesin dilinde. ama ben tavsiye etmem, ortak banyo kullanılıyormuş.. şaka gibi... biz de kafamıza göre biyer bulduk. umarım güzel olur. bi de şu var; zevk meselesi tabi ama, otelde ne bulur evli çiftler anlamam doğrusu.. odaya tıkılıp kalınmıyo mu =)

Bizde balayı için abant büyük oteli seçtik nasipse.
Annemler çok methetti. Akşam otelde canlı müzik de varmış.
Ormanı da şahane. İnşallah güzel geçer herkesin tatili :)

büyük abant oteline gitcek arkadaslar kac günlüğüne ne zaman ne kadara gidiyorsunuz ?

6 Şubatta gidicez kısmetse ama vazgeçmek üzereyiz çünkü antalyadaki oteller hem yarı fiyatına hem de daha eğlenceli.

Abant oteli tek kişi gecelik 140dan başlıyo, antalyadakiler 60 70 filan süper

Balayı için abant a gidenler düşüncelerinizi paylaşırmısınz.bizds nasipse temmuzda evleniyoruz. Abant gölünü düşünüyoruz balayı için ama daha kararveremedik.

Balayı için abant a gidenler düşüncelerinizi paylaşırmısınz.bizds nasipse temmuzda evleniyoruz. Abant gölünü düşünüyoruz balayı için ama daha kararveremedik.

ben balıyımı abantta yapmıştım geçen eylülde çok hoş bir yer doğayla başbaşasın kafamı dinlemek istiyorum diyorsan tavsiye ederim

ben balıyımı abantta yapmıştım geçen eylülde çok hoş bir yer doğayla başbaşasın kafamı dinlemek istiyorum diyorsan tavsiye ederim

u arada abant dere pansiyona gitmiştik cavit bey tavsiye ederim fena değil sadece eşim ve ben oluyum diyorsan kafa dinlemek için çok iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…