Kisin ortasinda balayi, fikir lutfen!

Kedicikk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2010
282
-1
Selam arkadaslar.

12nci ayda evleniyorum ve yurtdisinda yasiyorum.

Balayimi turkiyede gecirmek istiyorum, ama nereler ideal bilmiyorum.
Aklimizdakiler:

- Istanbul ( bir yandanda istemiyorum, eglenmekten, alisveristen birbirimze vakit ayiramiyacagiz)
- Uludag ( gidenler varmi)
- Agva (hem positif hem negatir seyler duyuyorum)
- Abant ( guzelde canimiz sklmazmi burda? )

Sizin fikirleriniz neler, nerlere gidebilirim kisin?

Abant güzel olabilir bence doğa yürüyüşü filan yaparsınız arta kalan zamanlarda birbirinizle daha çok vakit geçirirsiniz hem.

acik konusmak gerekirse en cok urktugum aksamki aktivite zaten onun iicn oteki aktiviteler fazla olsun hehe.

valla benımde 11.12.2011 dügünüm balayını erteleyemezdim bir kez oluyor kapodakyada karar kıldık

Bizim 20,11,2011 de düğünümüz karar vermedik hala daha doğrusu balayını düşünmöeye fırsat bile olmadı.
Aklımda ağva, abant,sapanca belki edremit tarafları... Karar vermek çok zor:44:

Bizimki Antalya belek yada kemer olacak, havalar 20 derece civariymis aralikta.. sahil yuruyusleri, kapali havuz ideal olabilir..

sizce?

Aah ne guzel hepimiz kis geliniyiz

Benimde nikahım 04.12.2011 tam kışın ortası.. Balayı için tereddütte kaldım. Iki açıdan biri maddi ölçüde, digeri ise çok soğuk olursa nereye gidilirki, otur sıcak evde diyorum kendi kendime ama sonrada yeni evli olucaz yalnız olalım sadece ikimiz böyle sıcacık bir yerde olalım, yoksa yalnız kalamıycaz gibi hissediyorum. Kafam karışık yani.
Istanbul'a yakın yerler de uygun fiyatla daha önce balayına gidip tecrübe etmiş arkadaşlar fikir bekliyorum.. Abant fikri çok gelecek biliyrum benimde hep hayalimdi balayında abant.. Daha önce gitmiş olan ark. öneri bekiyorum..

soğuğu seviyorsanız uzungöl ü tavsiye ederim.. o kadar dingin huzur dolu bir yerki... eğer sessizliği ve sakinliği seviyorsanız.. özellikle kış aylarında oldukça sakin.. ama soğuk tabii. sıcak bir yerler istiyorsanız kesinlikle akdeniz yada ege. ne biliyim olimpos olabilir yada bodrum ilk aklıma gelenler mesela..mutluluklar :)

Abant>>>Abant Büyük Otel
Sapanca>>>Güral Sapanca Wellness Convention

biz 22.01.2012 de evleniyoruz.. bu iki yer arasında seçim yapacagız.. muhtemelen abant olacak tercihimiz fikir olsun sana da

Son düzenleme:
Abant>>>Abant Büyük Otel
Sapanca>>>Güral Sapanca Wellness Convention

biz 22.01.2012 de evleniyoruz.. bu iki yer arasında seçim yapacagız.. muhtemelen abant olacak tercihimiz fikir olsun sana da

Bizim de 20 kasım düğünümğz ve güral sapancada yer ayırttık.
Balayı için oldukça tercih edilen bir otelmiş.

Bolu - Abant ---- Büyük Abant Otel (gölün kenarında yürüyüşler yapabilirsiniz sabah temiz ama bol oksijen) biz uraya gideceğiz sende bi düşün derim...internetten araştırabilirsin mükemmal bi yer onun dışında şu an kar var mı Ispartada bilmiyorum ama Isparta-Eğirdir de davraz dağında çok güzel bi otel hem doğa hem göl hem kayak her olanak var hoş bi yer Sirene Davras Otel araştırabilirsin anım bu dediğim yerleri...

uludağı tavsiye ederim ben.ama kalınacak otelde çok önemli bence.biz her gidişimizde alkoçlarda kaldık.otelin lobisinin manzarası çok hoş canınız sıkılmaz.bende abantı çok merak ediyorum.giden arkadaşlar abant ve kaldıkları oteller hakkında ayrıntılı bilgiler yazabilirlerse sevinirim:)))

bende aralıkta evleniyorum bizde büyük abant otelini tercih ettik gidenler güzel diyor hem kış'a denk geldiği için iyi olur göl ve orman manzaralı odaları var bide kampanya var 4 al 3 öde diye uygun bir bakın isterseniz :)

Arkadaşlar sömestir tatili için Yalova düşünüyoruz. gidenler var mı, fikirlerinizi merak ediyorum. Konu sahibine de yardımcı olur diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…