Kısa sürede çok kilo aldım..

menetrier

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2014
378
1.014
25
ya ben mutluyken çok kilo alıyorum kızlar. Hayatım son 3 aydır çok güzel allah bozmasın. Tek sorunum acayip iştahımın açık olması. Bu hep böyleydi. Mutluysam eğer çok yemek yerim. 3 ayda 6 kilo aldım. Hala zayıfım ama suratım şişti resmen. Boyum da kısa. Şuan bile bişeyler yemek istiyorum. Yazın çok kötü olaylar yaşamıştım. 5 kilo vermiştim o süreçte. Acaba hızlı verdiğim için mi hızlı aldım bilmiyorum. Bana bi yardım edin nası iştahımı dizginleyebilirim?

Benim hayatım da hızlı kilo alıp hızlı kilo vermeyle geçtiği için birşey diyemeyeceğim... ama geçen bekarken tanıdığım bir arkadaşımı gördüm 10-15 kilo kadar almış (bence) arkadaşımı da görmeyeli 4 sene oluyordu. Görünce nasıl bir tiksindim kilodan da yemekten de anlatamam. Onu kınamak değil tabi yoksa bende 1 senede 20 kilo aldım verdim. Ama ona bakınca daha iyi anladım kendimize kilo alarak yazık ettiğimizi. İştahım kapandı 10 gündür , acıkmadan yemiyorum. Zaten bunu hep yapabilsem değil kilo almak deli gibi kilo veriyorum ama işte gözüm aç oluyor bazen artık neyi bastırmak için yiyorsam midem tıka basa dolu olsa da gözüm hala yemekte oluyor...

Bu arada arkadaşı gördükten sonra 2.5 kilo vermişim:KK48: netten öncesi sonrası resimlere bir bak istersen belki seni etkileyebilir durdurman için kendini

Valla canım bende iş değiştirdim masabaşı bi işe girdim 47 kilodan 53e çıktım. Boyumda 160 suratim şişti birazda göbek. Boğazı tutsak iyi olacakta ıvır zıvır masada çok yeniyo işte :/ bu aralar bel hareketi yapmaya başladım kilomda değişiklik yok ama belde incelmeler başlıyor. Yanlar problem yinede:KK43:

X