Göz Makyajı Kirpiklerinizi daha da uzatn

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

canım kirpik boyası okumuştum forumda onu denedin mi sen? sanki tam senin istediğin şey gibi geldi bana??

hmmm ilginç bi fikir sürme olarak sürmek ama yanlış sürdüğün takdirde kötü olur ya :Roflol: tamam canım başla sen karışıma ama bana da kesin bildir ben de yapıcam çünkü, uzun ve gür kirpiklerim ama ne bilim böyle takma kirpik takmış gibi olsun istiyorum, bu koca gözlere öyle kirpik de çok yakışır :Roflol:

arkadaslar ben bunu yıllardır kullanıyorum ve cok faydasını gördüm.sürmek ve uzun süre korumak için önerim su ben öyle yapıyorum çünkü.bitmiş rimeli şişesiyle birlikte yıkayıp şırınga yardımıyla badem ve hint yağını şişeye koyuyorum hem saklaması hemde kullanması kolay oluyo

gerçektende faydası var benim 13. günüm kirpiklerim daha dolgunlaşıp uzadılar

Arkadaşlar ben uzun zamandır hint yağı ve badem yağı karışımını kirpiklerime uyguluyorum,bu karışıma kirpiklerimde dökülme olduktan sonra başladım şimdi kirpiklerimde dökülme yok çok şükür ama kirpiklerimde uzama olmadı, zaten bana doğal yollarla kirpiklerin uzaması mümkünmüş gibi gelmiyor insanın doğuştan gelen kirpik boyu nasıl bir yağ sürmekle değişebilirki CADIARZU

bnm kirpiklerim normalde çok uzunmuş bizimkiler kıvırcık olsun die kesmişler sağolsunlar.bende hint yağı falan fıstık deniyorum.ama ben kirpiğimin çoğunu kiprik kıvırma aparatında kaybetmişim haberim yok.

geçen gün o kıvırcının arasında silikon gibi şey( kirpiğin sıkışıp kırılmasını enggeleyen) ikiye ayrılmış.bnde aparattan tamamen çıakrıyım dedim.aman tanrım ne kadar kirpik çıktı arasından üzüldüm kullandığım için.
ama napalım bnm bi gözüm ötekinden farklı duruyor kıvırık olmayınca..çok önemli bi şey kirpik ama nasıl düzelteceğimi bilmiyorum cidden...kirpik var ama kıvırık değilllllsenağlama

iki cesit kakao yağı war biri tereyagı gibi sert ondan kullanman gerekiyor

merhaba siz denediniz mi? bana uzaması pek inandırıcı gelmiyor acaba uzarmı dersiniz uzarsa süper olur ama .

rimeli bi kez sürüp bekleyin üstüne tekrar sürün bir de göz kalemini göz kapağının altına sürün çok etkileyici oluyo tatlicadiarzu

susam yagı kullanıyorum .ıse yarıyo dıyebılırım yanı rımel surdugum zaman kırpıkleım cok guzel duruyo eskıden durmazdı

canlarım hint yagını kullanıyorum,benım kırpıklerım önceden cokuzundular fakat bı ara kırıldı bırazı bende hınt yagı kullanmaya basladım gercekten ıse yarıyo hem gurlestıler hemde uzadılar gözle gorulur bı farklılık var:lepi:yalnız gözunuze kacırmamaya calısınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…