Göz Makyajı Kirpiklerinizi daha da uzatn

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

anne-10

eşim ve oğullarıma aşığım
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2007
1.049
4
38
1 bardak suyu kaynatın
1 çay kaşığı hint yağı ve 12 gr kakao yağı(1yemek kaşığından biraz az)ekleyip karıştırın.
Kabısıcak su dolu bir başka kabın içine yerleştirip krem kıvamına gelene kadar ısıtın.
Karışımı soğutup 15gün boyunca yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize sürün.Sürme işlemini kirpik kökünden uca doğru uygulayın.
Kirpikleri gürleştirmek için:
eşit ölçüde hint yağı ve badem yağını bir şişede karıştırıp 15 gün boyunca akşamları yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize dipten uca doğru sürün.Faydasını göreceksiniz arkadaşlar ben başladım bile uygulamaya.

hint ve kakao yağı ben başladım şimdiden farkediliyor bile yalnız gözlerine kaçırmadan sür canım

slm anne 10 ben yasemın kırpıklerıne bunu yaptıktan sonra sonucu olumlu ıse bana bıldırırsen sevınırım ben o zaman yapacam

badem yaı almıştım 2-3 hafta olmuştur heralde...
evde kulak temizliyicisiyle sürdüm ve o kadar dikkat ettiğim halde gözüme kaçtı ve acayip bulandı gözüm hemen suyla yıkamayaçalıştım bi dahada sürmedim... :KK43:

siz nasıl kaçırmadan sürüyorsunuz???

badem yaı almıştım 2-3 hafta olmuştur heralde...
evde kulak temizliyicisiyle sürdüm ve o kadar dikkat ettiğim halde gözüme kaçtı ve acayip bulandı gözüm hemen suyla yıkamayaçalıştım bi dahada sürmedim... :KK43:

siz nasıl kaçırmadan sürüyorsunuz???

ben daha hiç bişey sürmedim ama forumda bi arkadaş yazmıştı eski rimelimin fırçasını temizledim onunla sürüyorum diyodu, deneyin bi isterseniz

ben daha hiç bişey sürmedim ama forumda bi arkadaş yazmıştı eski rimelimin fırçasını temizledim onunla sürüyorum diyodu, deneyin bi isterseniz

evet bende arkadaşın dediği gibi yaptım evde biten rimelim vardı onu iyice yıkadım onunla sürüyorum sende dene

teşekkür ederim nasıl bi cümle kurmuşum ben öyle ya oku oku anlayamadım iyi anlamışsınız :Roflol:

nasıl bi değişim var mı kirpiklerde? ben mali durum yüzünden gelecek aya erteledim bunu ne yazıkki, bu arada da sonuçları alıyım bari dedim a.s

teşekkür ederim nasıl bi cümle kurmuşum ben öyle ya oku oku anlayamadım iyi anlamışsınız :Roflol:

nasıl bi değişim var mı kirpiklerde? ben mali durum yüzünden gelecek aya erteledim bunu ne yazıkki, bu arada da sonuçları alıyım bari dedim a.s

evet canım farkedilir bir değişim görüyorum aynaya bakınca ii akşamlar canım

bende uzun zamandır kullanıyorum hergece olmasada aklıma geldikce sürüyorum ve kesinlikle etkili bu rimelle sürmek güsel fikir bende kulak cubuguyla sürüyorum ama ister istemez kacıyordu

benimkini cok uzattı derse yalan olur hafif olarak uzadı ama daha cok sıklaştı ve siyahlastı sanki ama öle aşırı bi siyahlaşma deil rimelin siyahlıgına kavusması zor

X