Göz Makyajı Kirpiklerimize uzaması için yaptıklarımız

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Zeliha60

Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2012
88
1
Arkadaşlar bende yapıyorum bişeyler ama daha fazlasını istiyorum mesela herkes ne uyguladığını yazabilir mi ? birde şundan kullanan var mı ?

cnm kirpikler göze yakın oldugu için ben pek kimyasal kullanmaktan yana değilim yani en azından içinde ne oldugunu bilmediğim şeyleri kullanmıyorum.. bitmiş bi rimelimi iyice yıkadım bi kaç gece yatmadan badem yagına sürüp kirpiklerime uyguladım o dönem işe yaramamiş gibi görünmüodu ama rimel sürünce fark ediyordum ben :)

resimdeki bitkisel yağ karışımı zaten.İşe yarıyomu diye merak ediyorum.Baya dikkat ediyorum kirpiklerime ama yağlar kaşlarda daha etkili sanırım.

Yağ karışımı ama içinde ekstra bişi varmı yok mu bilemeyiz bence.. bak sen hint yagıyla badem yagını karıştır hergece gözüne uygula 1 ay sonra sonuçları göreceksin :)

Yağ karışımı ama içinde ekstra bişi varmı yok mu bilemeyiz bence.. bak sen hint yagıyla badem yagını karıştır hergece gözüne uygula 1 ay sonra sonuçları göreceksin :)

Canım, kuaföre gittiğimde bir arkadaş da denemiş hint yağını kaşlarına faydasını görmüş.

Sen hint yağı ve badem yağı karışımını denedin mi? Faydasını gördün mü? Hem kaş hem kirpik için gerekli bana, bir de ölçüleri eşit mi yağların?

Ne çok sordum dimi:)

Bu arada herkesin bayramı kuttlu olsun.

ikisini bi arada kullandım evet ama ölçülerine pek dikkat etmedim bi şişeye ikisinide koydum gece yatmadan temzlediğim rimelle kirpiklerime sürdüm.. aslına bakarsan benm kaşlarda seyrek ama şekilli elleşmek istemiyorum şekli bozulur filann ama kullanabilirsin bence özellikle hint yagını..

hint yağını kullanmadım ama bilemiyorum etki eder mi. resimdeki karışımda birkac yağ karışımı var ya o yüzden ona yöneldim kullanan biri olsaydı yardımcı olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…