Göz Makyajı Kirpiklerimi uzatmak ve gürlestirmek için ne yapabilirim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
canım çok da gürleşmiş :S ben de bir haftadır kullanıyorum inşallah benimki de böyle olur benim hiç yoktu kirpiğim şimdi rimel sürüyormuş gibi ama daha da güzel olsun istiyorum

Bende henuz yetinmedim. Rimmel kullandigim zaman cok daha guzel oluyor.
Ozelliklede alttaki kirpiklerim gurlesti gibi.
Bir ara rimmel surup bayramda rimmelli haliyle kiyaslayip paylasmayi dusunuyorum.
Vaktim olunca insallah.
BU arada sen ne kullaniyorsun tam olarak?

cnm masallh bayagı uzamıs cıdden :) ve de gur duruyo
Evet gercekten resimde gorunce cok sasirdim. Insallah uzamaya devam eder kirpikleriiim
Darisi sizin basiniza..

amın cnm :) ben de rımelsız dolasmak ıstıyorum ya da en azından bı kat surmek yetsın ıstıyorum ınsallah olur

Evet ya, insallah bir kac hafta sonra rimmel kullanmamiz gerekmez,
Ne super olur. Ben simdilik ilaci kullanmaya devam cunku baya gurlestirdi.
2 tane almistim ilactan. Biri bitmek uzere. Bitincede bir kac hafta hint yagi kullancam insallah.
Uyumadan once rimmelle sursem yakarmi gozlerimi??

cnm yag oldugu ıcın akıyo gozlere bı de yastıga falan bulasyıo hıc deneme derım senın ılac cok etkılı cıdden cnm ya korkmasam bende alırdım ama ıste gozlerım cok hassas benım ıyı gozlerıne akıtmadan kullıyosun vala

Valla gozlerime bir kez damlattim bakalim nolcak diye, kizarmisti.
O gunden beri kulakcopunun ucunu islatip kirpiklerimin dibine suruyorum.
Degdide valla. Sonucu gorunce cok daha mutlu oldum
Arkasindanda hint yagini kullanirim. Oda uzatirsa tamamdiir.

ınsallah cnm :) bende yarın alıam bakalım badem yagını vala gurlestırse bırazcık daha uzasa tamamdır :)

Sende bir ara eski ve yeni halinin resmini cek.
Iyice heveslendir bizi. Valla normalde birsey uygulamaktan s.kilirim hemen.
Ama sayenizde azimle her gun ilaci kullaniyorum. Iyiki varsiniz

Sende bir ara eski ve yeni halinin resmini cek.
Iyice heveslendir bizi. Valla normalde birsey uygulamaktan s.kilirim hemen.
Ama sayenizde azimle her gun ilaci kullaniyorum. Iyiki varsiniz

cnm sen sorunca aklıma geldı ben burdakı paylasıma atmıstım resmımı hatta baktım dogrumu hatırlıyorum dıye 11. syfda hala degısmedı aynı ama altlar bıraz daha uzadı vala aynen ınsana bı azım gelıyo gordukce bak senın kırpıklerı gordum ıyıce gurlestıresım geldı yarın gıdıyorum almaya yoksa ohooooo hıc dısarı cıkasım yok sırf senın gur kırpıklerın yuzunden :)

Insallah senin kirpiklerinde benimki gibi gurlesir.
Benimde alt kirpiklerimde gurlesmesi daha belirgin.
Yakinda surmeye bile ihtiyacim olmicak gibi

alt kırpıklrım eskıye oranla daha gur ama ustler pek degıl halka aynı ama uzama cok cok az var duznlı kunnlamdım hıc bu ara ondan sanırım ınsallha ıstedıgımız kırpıklere kavusuruz ben kırpıklere cok onem verıyorum ya cunku mesela sadece bı goz kalem guzel durmuyo beraberınde rımel surunce daha guzle oluyo amabenım ıstegım en azından dedgım gıbı tek kat bı rımelle yay gıbı kırpıklerım olsun kaleme bıle ıhtıyacım olmasın ıstıorum bı de haıfı ruj tamamdır :)

Kirpiklerin gurlesmesi onemli ya,
Aksi taktirde ilerde evlendigimiz zaman dugun ertesi sabah kocam beni taniyamicakti
Simdi surmesizde gayet iyi, en azindan eskisi kadar halsiz gozukmuyorum..

sizin kalorifer baya baya ısıtıyor o zmn bizimki öğrenci işi az yakıyoz benimki hiç ısınmıyor hatta canım

sizin kalorifer baya baya ısıtıyor o zmn bizimki öğrenci işi az yakıyoz benimki hiç ısınmıyor hatta canım

vala gecen kıs battanıyeyle oturuyodum bu kıs ustee bırılerı tasındı sagolsunlar acayıp ıyı ısınıyo masallah dıyım :) ole cıvık cıvık olmuyo ama guzel erıyo tam oda sıcaklıgında oluyo margarın :) bende ogrencıyım ama baba evınde olunca bı ayrı rahat olyuo bı de ust komsu onemlıymıs onu anladım :)))

kızlar ben kirpiklerime sürdüklerimi artık kaşlarımada sürüyorum :))) bi de yagımın içine çörek otu yağı kattım...kirpiklerim uzadı kaslarımda uzadı mutluyum mutluyum mutlu

kızlar ben kirpiklerime sürdüklerimi artık kaşlarımada sürüyorum :))) bi de yagımın içine çörek otu yağı kattım...kirpiklerim uzadı kaslarımda uzadı mutluyum mutluyum mutlu

gulben vala sevındım cnm hayırlı olsun :)) bende bugun badem yagı ve hınt yagı karısımımı surdum kaslarıma da corek otu yagı surdum okul acılasıya kadsar kaslarıma surmeye devam etcem ve de ben bu ara duzlenlı kullnamadım goz yası kurulugum oldugu ıcın ıkı gundur duz gun bı seklıde kullnıyorum ınsallah uzatırız kız yay gıbı bakan bı daha bakarmıs :)))))))) buarada badem yagı ne kadar akıcı bı yagmıs ya zorlandım bıraz surerken akıyo hemen

Kirpiklerin gurlesmesi onemli ya,
Aksi taktirde ilerde evlendigimiz zaman dugun ertesi sabah kocam beni taniyamicakti
Simdi surmesizde gayet iyi, en azindan eskisi kadar halsiz gozukmuyorum..

ıyı bakalım cnm masallha ben de bugun ust tarafa yazmıstım baem yagımı hınt yagımı surdum karısım halınde bakalım :) corek otumu da kaslrıma surdum bakalım

çörek otu gözünü yakmadı mı yaaa :S demek gözden göze fark ediyor benimkini mahvetti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…