Göz Makyajı Kirpiklerimi uzatmak ve gürlestirmek için ne yapabilirim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sanırım su goz tansıyonu ıcın kullnılan ılactan bahsedıyosun cnm bupaylasımdan bı arkım de kullnıyo o tansıyon ılacını cok memnun ama gozun ıcıne kacırmamak gerekıyomus kesınlıkle yan etkısıymıs zaten kırpık uzaması ama kullnmadıgın zaman dokuluyomus ben de cesaret edemıyorum o yuzden dokulurse bı de zaten az kırpıgım

Hah ondan bahsediyorum canım HepBaharOlsa nickli arkadasla bu konu hakkında konusmustum ..
Bende denemek istiyorum onu nettede geniş çaplı araştırdım ama öncesinde dedim doğal yollarla bi denemelerim olsun ..

Balıkesirden saf zeytinyağı geliyor bize,, bende deniyorum bakalım nasıl bir etki göreceğim ..

saf zeytınyagı bızdede var ama sursemmmı bılemıyorum sende faydası olursa yazarmısın bende kullnım
sımdılık hınt yagı suruyorum memnunum cogalltı ve de uzattı ama hala kulllnıyorumıstedıgım boyutta degıl ve de kat kat surmek rımelı benı delı edıyo :2::2:
bence de dogal yollarla dene evet o arkadasla bende konustum cok memnun gordum de gercekten cok guzel uzatmıs onunkını ama cok dıkkat etmek gerekıyomus ben zaten sakar bırıyımdır hıc bulasmayım gec olsun guc olması

Yazarım tabi canım..
Evet hint,badem vs diyorlar onlarıda denerim olmazsa
Aynen çok özeniyorum ben uzun kirpiklilere ya sevdiğimin kirpikleri kaşına değiyor kıskanıyorum diyorum

Ama ben zannetmiyorum bu yagların o ilaçla aynı etkiyi verecegini

dogal yag oldugu ıcın doklme yapmaz dıye dusunuyorum ben ama bılemıcem tabı bu arada tesekkuer edrım haberlerını beklıyorum
of of hıc sorma kasıma degmesını bende cok ıstıyorum ya acayıp hozuma gıdıyo kırpıklı arkadaslar gozu buyuk gosterıyo cunku

Tamam canım şöyle bir ay kadar kullanayım bakayım yazarım buraya ya da msj atarım sana ..
Olmadı bizde o ilaçtan temin ederiz

kızlar bende de saf zeytinyağı var, bende kullanmayı düşünüyorum, siz nasıl sürüyorsunuz karışımmı yapıyosunuz başka yağla falan yoksa tek onumu sürüyosunuz

kızlar bende de saf zeytinyağı var, bende kullanmayı düşünüyorum, siz nasıl sürüyorsunuz karışımmı yapıyosunuz başka yağla falan yoksa tek onumu sürüyosunuz

Canım minik reçellikler varya kase,,, ben ona biraz döktüm kulak cubuguyla rimel sürer gibi sürüyorum ..
O kasedeki de baya bi yetiyor ..

Umarım iyi gelir .. Karışım yapmıyorum bu arada direk sürüyorum yagı.

Ben o kadından hiç hoşlanmıyorum .. Biraz atıyor gibi geliyor samimi bulamıyorum

ben eskisi kadar kirpiklerimle ugrasmiyorum artik.
Sanki biraz daha uzarsa dogal durmayacakmis gibi hissediyorum.
Bu arada 2 haftada bir hint yagini suruyorum,
olur ya dokulur felan. Bosuna ugrasmis olmayim

acaba işe yararmı hint yağı sürdüm bir ara koyulaştırdı rimel sürünce anlaşılıyo aslında daha uzun görünüyo

ben eskisi kadar kirpiklerimle ugrasmiyorum artik.
Sanki biraz daha uzarsa dogal durmayacakmis gibi hissediyorum.
Bu arada 2 haftada bir hint yagini suruyorum,
olur ya dokulur felan. Bosuna ugrasmis olmayim

cnmben her gun suruyorum ya vala takıyorum ben galıba yakında lens de alıcam gozlukten kurluyorumuzun uzun uzunkırpıklerle cıkmak ısıtoyurm dısarı vala ah ya ne vardıkı kollarımdakı kıllar kırpıklerımde olaymıs kollarımda tuylerın masallahı var da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…