Göz Makyajı Kirpiklerimi kessem daha cok uzar mi? Deneyen varmi hic?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ilknury

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2011
515
20
Merhaba arkadaslar bugun klirpiklerimin ucundan azicik kestim uzayinca tekrar tekrarr tekraaaar kesicem 6 ay felan denemeyi dusunuyorum.gelismeleri sizinle paylasirim.Ayrica benim kaslarim cok seyrek ve acik renkliydi kaslarimida yaklask 3 yildir suzenli olarak usturaliyorum.Eskiden goren arkadaslarim inanamiyorlar kasimi cok begeniyorlar.Neyze Aceba daha once kirpiklerini kesip uzatan varmi hic bu konuda yardim edermisiniz lutfen?

Kizlar asagiya kasimin eski ve yeni halini koydum bakin..

Son düzenleme:
Kirpriklere bağdem yağının iyi geldiğini biliyorum kuzenim kullandı fayda gördü,tawsiye ederim..

bence risk almaya deymez.benim kuzenim kesmisdi dahada kisa kaldi.ben yapmam

benim ablamın önceden kirpikleri yoktu hiç ama hiç. balık yağı kullandı düzenli olarak.. şimdi maşAllah gür gür:)

Bakalim denedim eger somuk iyi olursa forumda paylasirim deniycem kasimda da azmettim basardim kirpiklerimide oyle yapicam ins

Size eski kasimin ve yeni kasimin halini gosteriyim kendi gozlerinizle gorun:)
Lisede yapmaya baslamistim arkadaslarima soyleyince hepsi dalga gecmisti kaslarimi kazidim deyince.Bir sene sonra felan banimkinide kazirmisin ben korkuyorum senin elin alismistir diyenler oldu dusunun yani:)Ben cok memnunum kazimak kesinlikle ise yariyor

ilk foto biraz eski oldugu icin net degil ama fark bariz ortada..

Eki Görüntüle 370271 Eki Görüntüle 370270 Eki Görüntüle 370276 Eki Görüntüle 370275

Son düzenleme:
Ben kesmiştim lisedeyken kirpiklerimiAma uzayıp eski haline geldi .B arkadaşım daha kesmişti onunkiler çok uzadı kaşlarına değiyordu.

Kazidim yaz tatiliydi sonra okullar acilincada mesela kaslarimi incecik olacak sekilde kaziyordum kahkullede kamufle ettim:)

e yazın dışarı çıkmıyormuydun ?
ay ben yapamam
2 hafta evden çıkmamam lazım onu yapabilmem için :18:

kirpiklerde uzuyolar benim yanmışlardı malesef büzülüp kalmışlardı ablam uçlarından makasla kesti uzadı alllahtan..

uzarmı acaba yaaa.. benim bir arkadasta kesti bır kac haftaya daha fazla uzadırlar.. ama cesaret edemıyorumki

Kesmeğe gerek yok ki..ben badem yağı ve hint yağını karışıtırp sürüyorum 3 günde fark ediyor...

iksess

evet canım diplerden başlaman lazım sürmeğe..İki yağı aynı oranda karıştırıyorum...kulak çubuğu ile diplerden uçlara doğru sürüyorum..yanma olmasın diye yatmadan hemen önce sürüyorum....tavsiye ederim kesinlikle

arkadaşım kesmişti kirpklerini
ve hepsini aynı boyda ksemdiği için uzunlu kısalı uzadılar.iğrenç olmuştu

Kirpiklerimi kestim 1 ay oluyOR NEREDEYSE 3 KEZ KESTIM HEMEN UZADILAR BENDE SASIRDIM ILK KESITIGIMDE 1 HAFTA SONRA ESKI HALINI ALDI KIRPIKLERIM TEKRAR KESTIM 3 KEZ KESTIM ESIM DIYOR KIRPIKLERIN COK UZADI ARTIK HEP KES DIYOR AYRICE DIYORLAR YA KIRPIGIN DUZ DUZ UZAR DIYE BENIM AYNI ESKI HALINE DONDU COK KIVRIKTIR KIRPIKLERIM ALLAHTAN AMA YINE KIVRIK OLDULAR FOTOMU KOYCAM ONCESI SONRASINI SOZ:)

Merakla bekliyoruz canım

noldu kirpiklerin ne alemdeler?? çok merak ediyorum cidden uzuyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…