Göz Makyajı Kirpiklerimi kessem daha cok uzar mi? Deneyen varmi hic?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
benim bir tel kirpiğim aşağı doğru uzuyodu ben de kesiyodum.15 gün önce yanlışlıkla o bölgedeki normal kirpiklerimi de kestim.her akşam hint yağı sürüyorum valla inşallah uzarlar.sizin yerinizde olsam böyle bir risk alamazdım valla

benimde öyle aşağı uzayan bir tel kirpiğim var ben onu cımbızla çekiyorum bilmiyorum yanlış mı yapıyorum ama iyi oluyor acımıyorda

Ben daha önce kesmiştim iki kere sonra yine uzadılar ama sanırsam kendi boylarını geçmediler öyle çok bir uzama olmadı yani.

ben badem yağıda sürdüm ama resmen gözüm bozulmuş gibi oldu.gece sürmeme rağmen gün içerisinde bulanık görüyordum yazıları falan okuyamıyordum bıraktım sürmüyorum artık.zaten sadece rengini koyulaştırıyormuş uzatmıyormuş. kesme konusunda kararsızım :/

benimde arkadaşım kesmişti uzar diye ama eski boyuna geri döndü orda kaldı.bence en etkili yöntem badem yağı çok işe yarıyor

Benim de kirpikelrim koptı kirpik makasıyla(hint yağı ve badem yağını karıştırıp sürecem faydalıymış.

ufakken bunu bende düşünüp yaptım ama belirli bir yaşa gelmiş kişilerin bunu düşünüp yapmasına inanamıyorum.. çok zor uzar rahat 2 ve üstü. ayrıca hiç bir değişiklik olmaz biraz kalınlaşır o kadar.. öyle bir saçmalık yapmayın.

EWWWWWWEEEEEEEEEEEEEEEEETTT KIZLAR SONUCU SIMDI YAZABILIRIM SIZLERE BENIM KENDI KIRPIKLERIM ZATEN UZUNDU AMA BEN YINEDE KESTIM KALINLASSINLAR DIYE COKTA MEMNUNUM SONUCTAN 5-6 SEFER KESTIM VE 1 HAFTAD ESKI HALINE GELDILER DAHA KLI OLDULAR SANKI ESIM BILE 2-3. KESISIMDE FARKETTI DEDI HEP KES SUPER UZAMIS DEDI:) BEN MEMNUN KALDIM KIS AYLARI GELSIN YINE KESMEYE DEVAM YAZIN OLMUYOR

Bende mi kessem napsam yaa

E nasıl kesiyorsunuz çok mu dipten yoksa normal olacak şekilde mi maymun gibi olmayalım

Son düzenleme:
Ben kestiiim..zaten kipriklerim uzun benim..sonra bir arkadaş dedi ki kesince daha uzun oluyomuş,bende kestim,pişman oldum sonra çünkü çok uzun sürede uzadı ve kısalı uzunlu kiprikler vardı ama sonuç olarak eskiye göre daha uzun dolu sabrederim diyorsanız deneyin..

ben uçlarından minnacık kesmiştim 1 haftada uzadılar hemde daha kalın bir şekilde ama herkeste aynı etkiyi yaparmı bilmiyorum..

nolur bi sey deeeyiiiin dun gece tkma kirpk yuzunden kokunden koptu kirpiklrm tekrar cikar mi, kalanlari da bn kisacik kestm uzar mi bi cevap lutfen

nolur bi sey deeeyiiiin dun gece tkma kirpk yuzunden kokunden koptu kirpiklrm tekrar cikar mi, kalanlari da bn kisacik kestm uzar mi bi cevap lutfen

canım üzülme kafana da takma kirpiklerini temiz tut bi kaç gün rimle sürmemeye çalış tabiki çıkarlar tekrar..zaten kaş ve kirpikler 20-30 gün arasında kendiliğinden dökülüyorlar ve yerlerine yenileri çıkıyor biz farketmeden..

takma kirpik yuzunden kirpigi kopan arkadas korkma cikar merak etme 2-3 hafta surer cokmasi eski haline gelmeside 1 ayi bulur korkma vallaha ben kestim sonuctan memnuum harka oldular karar sizin arkadaslar fotomuda koyuyum gorun

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…