Göz Makyajı Kirpikleri uzatan ve kıvıran yöntem ...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

hoptek38

Nirvana
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2008
43
12
kızlar kendim bizzat denediğim için açtım konuyu duyunca bende biraz şaşırmıştım ve cesaret edememiştim. En sonunda denedim ve etkisini gördüm.
Yöntem şu : Kirpiklerin uçlarından almak makasla :) tabi çok dikkatli bir şekilde ve abartmadan yapmak lazım bunu. Ayrıca hergün yatmadan önce kulak çöpü yardımıyla badem yağı sürersek daha başarılı sonuç elde edebiliriz.

benim kirpiklerim uzun ama sık değil sıklaştırmak içinde işe yarar mı acaba bu yöntem...

benim kirpiklerimde uzundu ama sık değildi bende işe yaradı ... denemeye değer bence

Kirpiklerin ucundan değil aslında..
Güneşte aynanın karşısına geçin ve aynaya bakın..
Kirpiklerinizin uç kısmının sarı olduğunu görürsünüz..
Orayı kesiceksiniz, sarı kısmı yani..
O zaman kirpikler daha iyi uzuyor..
Ve daha sağlıklı oluyor..

Kesilen kas uzuyor ama kirpik uzamaz diye biliyorum ben. Cesaret edemem. Yapanlar tecrubelerini yazarsa iyi olur. :)

kız kardeşim küçükken kesmişti kirpiklerini yaramazlık olsun diye. çok komik olmuştu. şimdi öyle uzun ve gür kirpikleri var ki... ama ondan mıdır bilemedim

uzuyo ama zor uzuyo çünkü ben denedim....ya şöyle bi durum var arkadaşlar kirpikler olduğundan fazla uzamıyorlar önce buna kanaat getirelim.ben genelde badem yağı kullanırım çünkü hep rimel kullandığım için beslensinler diye...

aslında kirpik uzuyo benim arkadasımın da kaşları ve kirpikleri yanmıştı uzadı kirpikleri eskisi gibi oldu :18:

kirpiklerin ucundan almayı cesaret edemem de badem yağı gerçekten işe yarıyorrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…