Göz Makyajı kirpikleri en uzun gösteren rimel

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
  • Konu Sahibi LayLayLomHop
herkes bi maxfactor yazmis ama bence soz konusu gozler oldugunda kaliteli urunler kullanilmali. ne kadar pahaliysa bence deger. maxfactor bana gore ucuz ve kotu bir marka. hic begenmiyorum ve tavsiye etmiyorum. ustune bi 10-20 tl koyup daha guzel urunler alinabilir.

maxfaktor sizce ucuz bir rimel mi:uhm:

bence o kadar buyutulcek bi ozelligi yok. fiyati da normal kesinlikle

opuyorumnanaktanbende maybelline voLum express kullanıyorumm çok hoş bence

ilk sayfada bazı arkadaşlar tavsiye etmemiş ama o kıvrık fırçasıylaa gayet güzel kıvırıyoo kirpiklerii

en güzel rimel bence buuu çko memnunumm kaydirigubbakcemile3

hem fiyatı da uygunn daha bitmeden yenisini alıyorum biticek diyeee hehehhe kaydirigubbakcemile3

Vazgeçilmezim:

LoreaL Volume Shocking..

Bu da yeni keşfedip oldukça memnun kaldığım:

Givenchy Phenomen Eyes..

Yves Saint Laurent Mascara Volume False Lash Effect...:lepi:

maybelline çok kötü. YSL everlong öneririm ben.adı gibi muhteşem bir uzunluk veriyor.ama kuruyor 2 ayda.gerçi ben kuruyuncada kullanabiliyorum bir süre

maybelline kötü mü?:sinifsinif:bence fiyat-performans açısından çok kaliteli rimelleri var hiç boşuna o kadar para vermeyin diğerlerine maybelline define a lash çok uzatıyor kirpikleri

maybelline define a lash aldım hiç memnun kalmadım benim kirpiklerim zaten uzundur ama bu tek tek ayırdı ve cılız bir görüntü oluştu kirpiklerimde ben sevmedim..diorshow kullanıyorum şu anda memnunum o hem dolgun hem uzun yaptı..

Benim denemediğim rimel kalmadı diyebilirim; kesinlikle Lancome Hypnose Drama'yı tek geçerim, ilk sürüşünde etkili sonuç alabiliyorsun, verdiğin paraya değer.

güncelleme :)
Yeni çıkanlardan varmı başka tavsiyeler.

max faktör 2000 çok güzel annem sürdü çok güzel oldu bnimkiler uzun olduğu için sürünce çok uzadı kendimi acaip hissettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…