Göz Makyajı kirpikleri en uzun gösteren rimel

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
  • Konu Sahibi LayLayLomHop
kirpiklerini uzun göstermen istiyorsan loreal telescopic maskarayı öneririm..yerimseniben

telescopici kesinlikle tavsiye etmiyorum bende kullandım ama hiç memnun kalmadım etrafımda kim kullanıyorsa çöpe attı rimeli memnun olan henüz duymadım açıkçası

Estee Lauder'ın Projectionist'ı kullanıyorum süper bi rimel bugüne kadar hiç böylesini kullanmamıştım
Max Factor'de çok iyi 2000 Calorie kullandım çok memnundum ama Masterpiece'ın kahverengisinden hiç memnun kalmadım siyahını almayı düşünüyorum
iki markayıda tavsiye ederim gerçekten kirpiklerim upuzun ve dolgun gözüküyor

Ben Oriflamedan aldım da valla süper gız=)

maybelline WOLUME EXPRESS süper bööle mavi bi kutusu vardı sanırım ama harika bişi.....En son Avon'dan sipariş verdim ama henüz gelmedi.Denicem bakalım.... =)

birdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dior iconiccc muhtesem

Maybeline volume express keisnlikle tavsiye etmiyorumkötükedihüso

bende 2 sene kadar kullandım ama pişmanım mahvetti kipriklerimi ya topok tpok olyo ayrıca hiiçç hoş durmuyoo ki tavsiye etmemm:eek:klava:

innova rimeli var hiç kirpikleri birbirine yapıştırmıyo sanırım yine ona dönücem..fiyatı da uygun 15-20 ytlydi sanırım

ben avonun full maskarasını kullanıyorum we çok memnunum,,,gerçekten çok uzun yapıoyo..

Maybelline volume express benim içinde hayal kırıklığı olmuştu. Max Factoru her zaman tek geçerim.
Birde Long lash yazanlar daha etkilidir.

Loreal lash architech maskara --ŞAHANE ŞAHANE ŞAHANEEEEEE

hayatım uygun rimel arıyorsan, max factor sana pek uygun olmayabilir. 30 tl civarında o. sana maybelline nin rimelllerini öneririm. hem fiyat olarak uygunlar hemde gayet başarılılar. ben çok memnun kalmıştım.:lepi:

bunun kıvrık fırçalı olanıda, normal olanıda güzel!!...-tatlicadiarzu-

ama max factor 2000 caloriyi tek geçerim . tek kelimeyle mükemmel!!...:lepi::lepi::lepi:

Son düzenleme:
Rimel makyajın ana noktası bence. Ve bir tane alınca aylarca kullanıyorsunuz. Biraz paradan feda edip L'oreal Double Extension al bence. Resim ekleyemedim URL gerekiyormuş.

kesinlikle

tartışmasız

%100 LOREAL LASH ARCHİTECTalkisalkisalkisopuyorumnanaktan

şimdi ben yeni bir rimel keşfettim cok hoş hem dogal duruyor hemde uzun gözteriyor lancome nin rimeli tavsiye edrim

hiçbişey sürmesem kesin rimel vazgecilmezimdir birçok markayı kullandım hypnose telescopik vsvs.... gerçekten güzeller ama son keşfim oriflame die bir markadan wonder lash diye bir rimel gercekten çok uzun gösteriyor fırcası yoğunluğu çok güzel ama öyle heryerde bulamıyorum bunu satan kişilerden siparişle almak gerekiyor aynı avon tarzı bişey hatta şu anda başka bı rimel kullanmama rağmen kendı fırcasını kullanmıyorum wonder lashın fırcasıyla sürüyorum tavsiye ederim denemenizi

givenchy yi kesinlikle oneriyorum. ucu top gibi. tek tek suruluyor kirpiklere.uzun ve dolgun gosteriyor. asiri memnunum, fiyati 50-60 tl arasinda. adi da phenomenon eyes. super kesnlikle

Son düzenleme:
Alix Avieni öneriyorumm fırçası kıvrık olanından kirpiklerm ööle uzun fln değil gürde değil ama onu sürnce sanki takma kirpik takmış gibi oluo kırılıo nerdeyse kaşıma değck gibi =)) kesnlikle tavsiye ederm vede akmıo bulaşmıo fiyatıdda 15 tl pahalıda değil .. daha önce avon kullanıodm kirpiklerimi döktü resmen :s

X