Göz Makyajı Kirpiklere Yağ karışımı !! :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

pekmez_akilli

Üfle Güneşe, Sönsün!!
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2012
4.625
3
Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaarr :KK3::KK3::KK16::KK16:

Çarşamba günü aktara gittim ve birsürü yağ aldımm kendime :KK1::21::21:

Ve Burda okuduğum yorumlar sonucu şu karışımı yapmayı düşünüyorumm

Susam Yağı(Bol bol e vitamini içeriyormuş.)
Fındık Yağı
Hint Yağı
Hindistan Cevizi Yağı
Tatlı Badem Yağı
Kakao Yağı
(Hepsinden birer tatlı kaşığı)

Bu karışımı temiz bir rimel fırçasıyla yatmadan önce kirpiklerime sürmeyi planlıyorum :21::KK23::KK23:

Sizlerden de fikir alayım dedim. Hepsi kaş ve kirpiklere (tabi saçlara da) faydalı olan yağlar ama hepsini bir arada kullansam mı kullanmasam mı tereddütlerim var hala :44::18:

Ne dersiniz??:nazar::nazar::nazar:

evet hepsi güçlendirici ama nasıl olur bilmem ben tatlı badem yağı hint yağı kakao yağı kullanıyorum etkisini de hemen gösterdi

Ben birazdan karıştırıyorum yağlarımı ve bu gece yatmadan önce sürüyorum

İlgilenen olursa paylaşırım burda sonucu etkilerini :):21:

ben merak ediyorum nasıl olacağıı iyi gelirse deneyebilirm:))

Valla ben de çok merak ediyorum :KK1:

Dün karıştırdım yağlarımı sonra kaloriferin üzerine koydum biraz ısıttım :KK1:

Sonra da sürüp yattım bi güzel :21::21::KK12:

Yalnız hindistan cevizi yağı gözü yakıyormuş değdiği zaman burda okumuştum bunu ve yaktı evet :KK1:

Sonra gözümü kapattım gittim yattım

Sabah da yüzümü yıkarken yıkadım iyice ovuştura ovuştura :KK1:

Bu gece sadece tatlı badem yağı süreceğim. Bir gece karışımdan bir gece sadece tatlı badem yağı diye devam etmeyi düşünüyorumm:21::21:

Yazarım sonuçları :KK37:

bende aynı şekilde ısıtıyorum:) hindistn cevizi yağını bilmem de benm kullandklrm da kaçarsa yakıyor yağ sonuçta

bende aynı şekilde ısıtıyorum:) hindistn cevizi yağını bilmem de benm kullandklrm da kaçarsa yakıyor yağ sonuçta

Zaten az olunca ısınıveriyor hemen :KK1:

Badem yakmıyor benim gözümü ya önceden 1 hafta kadar sürmüştüm gece yatmadan önce. Kaçardı ama yakmadı hiç. Bende mi bir sorun var acaba :44::KK37::KK37::KK1:

Fındık Yağı
Hint Yağı
Hindistan Cevizi Yağı
Tatlı Badem Yağı
Kakao Yağı

Bu karışımı temiz bir rimel fırçasıyla yatmadan önce kirpiklerime sürmeyi planlıyorum :21::KK23::KK23:

Sizlerden de fikir alayım dedim. Hepsi kaş ve kirpiklere (tabi saçlara da) faydalı olan yağlar ama hepsini bir arada kullansam mı kullanmasam mı tereddütlerim var hala :44::18:

Bence zararı olmaz canım bende aktardan karışık bir yağ aldım akşamları yatmadan sürüyorum gerçekten uzadığını gördüm.Ara sıra sürmeyi unutsamda bende kirpiklerimin çok gür olmasını istiyorum

Fındık Yağı
Hint Yağı
Hindistan Cevizi Yağı
Tatlı Badem Yağı
Kakao Yağı

Bence zararı olmaz canım bende aktardan karışık bir yağ aldım akşamları yatmadan sürüyorum gerçekten uzadığını gördüm.Ara sıra sürmeyi unutsamda bende kirpiklerimin çok gür olmasını istiyorum

Fındık Yağı
Hint Yağı
Hindistan Cevizi Yağı
Tatlı Badem Yağı
Kakao Yağı

Benim kirpikler gür zaten uzun da ama dik dik duruyo üst kirpiklerim. Biraz daha uzarsa yukarı kıvrılır mı ki acaba diye yapıyorum :KK28::KK1::KK1::KK23:

2-3 hafta kadar düzenli kullanmayı düşünüyorum ben :)

ben kaşlarım için düzenli olarak badem yağı,hint yağı karışımı sürüyorum .kaşalrıma herkes hayran kalıyor nasıl parlak ve hoş diye.kuaförüm özellilkle çok iyi geliyor yağlar der.devam et demişti ara ara kirpiğime sürdüm ama gözüme kaçıyor kıpkırmızı oluyor diye bende bırakmıştım. ama dün yeğenim (cin gibi maşallah. 7 yaşında .aaaa teyze kirpiklerimin var mıymış senin. sanki uzamış dememiz mi. bende aynada baktım gerçekten zayıf olan kirpikler canlanmış. başladım hemen gece sürdüm .biraz yakıyor ama devam :))

Ben susam yağı ve kakao yağını karıştırıp arada sırada sürüyordum. Düzenli kullanmamama rağmen uzadı. Maskarayı da sürdüm mü harika oluyor valla kirpiklerim. :KK16:

ben kaşlarım için düzenli olarak badem yağı,hint yağı karışımı sürüyorum .kaşalrıma herkes hayran kalıyor nasıl parlak ve hoş diye.kuaförüm özellilkle çok iyi geliyor yağlar der.devam et demişti ara ara kirpiğime sürdüm ama gözüme kaçıyor kıpkırmızı oluyor diye bende bırakmıştım. ama dün yeğenim (cin gibi maşallah. 7 yaşında .aaaa teyze kirpiklerimin var mıymış senin. sanki uzamış dememiz mi. bende aynada baktım gerçekten zayıf olan kirpikler canlanmış. başladım hemen gece sürdüm .biraz yakıyor ama devam :))

Afacan ifadeye bak "kirpiklerin var mıymış senin" ay çok güldüm :KK9::KK9::KK1::KK1:

Evet fazlasıyla yakıyor sürüp hemen gözü kapatmak lazım. Sabaha kadar da açmamak lazım:KK1:

Çok korkmuştum acaba sabah gözüm yapışır mı açamaz mıyım çok mu yanar ki :KK30::KK30: diye ama sabah yanma manma kalmıyor:KK76::KK76:

X