Göz Makyajı Kirpikler için formül arıyorum ,yardım edermisiniz kızlar???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende bi karışım aldm aktardan bu yağların karışımı krpk için bakalm nolcak

Aceba bitmis rimelkutusuna badem yagini corek otu yagini karisitirip duzenli bir sekilde kullansam faydasi olurmu.
Bu arada hint yagi yurtdisinda hangi isim altinda satiliyor?

şehirfırstalarında eeose kirpik uzatıcı serumun kampanyası vardı yarı fiyatına satılıyordu. ben 2 ci kez aldım .

Arkadaşlar kirpik ekimi yapılıyormuş. Aynı saç ekimi gibi. Acaba aramızda veya çevremizde hiç kirpik ekimi yaptıran var mı, bizimle deneyimlerini paylaşabilirler mi? Hepinizi öptüm.

O ne? Sitemi? Yurddisinada kargo varmi?

eeose kirpik uzatıcı serumun adı. kirpik dökülmesi ve kaş dökülmesine iyi geliyormuş. netde eeose serum yadırırsanız syafasına görursunuz. yurt dışına kargoları var mı bilmiyorum. siteden ineceleyin belki vardır. takma kirpik kulanmıyorum artık.

Arkadaşlar kirpik ekimi yapılıyormuş. Aynı saç ekimi gibi. Acaba aramızda veya çevremizde hiç kirpik ekimi yaptıran var mı, bizimle deneyimlerini paylaşabilirler mi? Hepinizi öptüm.

fue yöntem ile kirpik dökülemsei ve kaş dökülmesi sorunları yaşayanlar ekim yaptıyorlar. fue yöntemiyle enseden alınan kıllar kaş yada kirpik dökülmesi sorunu yaşayan yerlere ekiliyor. ben bir dönem kirpik ekimi yatırdım. ama belirli bir dönem sonunda kirpkler yine döküldü. şimdi eeose kirpik uzatıcı serum buldum internette satılıyor. ondan aldım faydasını gördüm. ikinci kez aldım kirpiklerimde uzama var ve buyuzden kuaförüm ilk kez kirpiklerimi kıslattı.

selamlar

bu tür operasyonlar sıkıntılıdır bence helede benim gibi ultra alerjik gözünüz varsa...

kızlar ,kirpikler için soya yağını deniyorum ben.sac uzatmadaki etkisini okumuştum burda.kirpiklerime deniyorum .yeni başladm sonucu yazarım :)

Ben L'oreal lash renewal serum kullaniyorum ve coook memnunum :) artik kipriklerim dökülmüyor ve yenileri cikiyor :)
Burda yani almanyada 10 euroya aldim, türkiyede heralde 20 lira felan.. cok tavsiye ediyorum :)

kimi zaman kaçıyor canım ,ben bıraktım soyayı ..çok maymun ıstahlıyım coookkk.vazeline geçtim daha iyi sen de dene.kirpik diplerine sür kirpiklerine de yedir..faydalı.

kirpik kıvırmanın doğal bi yöntemi olmalı
çıldırcam dümdüz kirpiklerim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…