Göz Makyajı Kirpikler için formül arıyorum ,yardım edermisiniz kızlar???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Her banyodan sonra rimel ucuna benzeyen fırçalar var ; bu fırçalarla kirpiklerinizi kıvırarak tarayın.. Fön çeker gibi biraz bekleyin kıvırırken. Zamanla kirpiklerinizdeki farkı göreceksiniz.

O fırça kolay bulunan birşey mi? nerde bulabilirim? Teşekkür ederim.

Tabii , kozmetik reyonlarında bulunuyor. Kirpik fırçası diye almıştım ben kardeşime.. Bir kaç çeşidi vardı, kardeşimin yönlendirmesiyle sık uçlu olanını almıştım.Rica ederim.

özel fırça yerine temizlenmiş bir rimel fırçası kullansak da aynı sonucu verir mi acaba ?

Geçen benim aklıma da geldi, ve hala fırça almadım. Bence kıvrım veren rimel fırçasıyla olur. Bilmiyorum ki, cevap bekleyelim.

Tabiiki olur, hatta dahada özel üretim oluyor rimel fırçaları.. Zaten o satılan fırçalarda rimel fırçalarına çok benziyor.. Yalnız çok sert olmasın,kirpikleri kırabiliyor.

Süper o zaman ben de bitmiş bir tane curl rimel fırçası var iyiki atmamışım. Her aklıma geldiğinde tarasam fazla mı olur?

Hayır, fazla olmaz ; fakat sıcak bir banyodan sonra ya da yüzünüzü yıkadıktan sonra daha iyi oluyor. Özellikle banyodan sonra baya etkiliyor.. Peki çok kısa mı kirpikleriniz ?

Kısa kirpiklerde biraz zor sonuç alınıyor , ama uzun ve düz kirpiklerde gerçekten belli bir süre sonra gözle görülen bir değişim oluyor.

Sağlıklı günlere.

Teşekkür ederim, peki ne kadar zaman sonra farkı görürüm.

Denemeye değer, ben de talika eyebrow lipocils kullanıyorum ve kirpiklerim uzadı ama takma kirpik de denemez doğrusu, eskisine göre iki kat daha uzun ve biraz daha sık.

Kesinlikle hint yağı.Badem yğı da güzel aslında ama göze kaçınca fena yakıyor ama hint yağı göze kaçsa bile yakmıyo.Ben her akşam yatmadan önce hint yağı sürüp öyle yatarım ve kirpiklerim uzun,simsiyah ve belirgin.Denemenizi tavsiye ederim

iyide acı ve tatlı badem yağı diye ayrılıyor tatlısını kullanıorm ben
badem yağı hikaye diyen arkadaşa katılmıorm benim kirpiklerim dolgunlaştı
hatta benim kullanma amacım kirpik makasyla kopardığım yerin çıkması içindi çıktı vala 1 aydır kullanıorm
bu gibi bitkisel ürünleri kullanırken en az 8 hafta sabırla denemelisinz hepsi için söylüyorum çünkü adı üstünde bitkisel... ilaç deilki hemen onarsın gözümede kaçmıyor ilk günler acemydm bol bol sürerdm sadece bulanık görüosn o da hemen uyuduğum için sorun olmuyordu nettede araştrdm sadece bulank görme olur ilk 5 dk göze kaçnca yazıyordu

Bdem yağının acı ve tatlı diye ayrıldığını bilen biliyor zaten ben tatlı kullandığım halde gözüme kaçınca yakıyor isteyen kullansın tabi ben uyarıyım de gerisi beni ilgilendirmez

Bdem yağının acı ve tatlı diye ayrıldığını bilen biliyor zaten ben tatlı kullandığım halde gözüme kaçınca yakıyor isteyen kullansın tabi ben uyarıyım de gerisi beni ilgilendirmez

belki bilmeyende varsa söyleym dedm olabilir yani
neyse bende sonuc aldığımı belrtmek istemiştim sadece

belki bilmeyende varsa söyleym dedm olabilir yani
neyse bende sonuc aldığımı belrtmek istemiştim sadece

ben hint ağını kulandım baş ağrısı yaptı. interneti arştırdım sonra internette eeose kirpik uzatıcı serum aldım. faydasını çok gördüm kirpklerimde hem uzama hemde gürleşme var. Kaşlar içinde kullanılıyormuş. dökülen bir yer vardı ondada güzel etki gösterdi

bi yağ almıştım ben aktardan adı aklımda değil fiyatı 10 liraydı böyle rimel şişesi gibiydi şeffaf rimel gibi fırçası vardı onu gecen sene baya kullanmıştım uzatmıştı.
bu sene aklıma geldikçe yatmadan badem yağı sürüyorum kulak çöpünün ucunu badem yağına batırıp kirpik hizalarıma sürüyorum sıklaştı ve uzama var..
düzenli yapmıyorum o ayrı yapsam etkili olucak

Aceba bitmis rimelkutusuna badem yagini corek otu yagini karisitirip duzenli bir sekilde kullansam faydasi olurmu.
Bu arada hint yagi yurtdisinda hangi isim altinda satiliyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…