Göz Makyajı kirpik ve kaş uzatmak isteyenler mutlaka okusun!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
a.s.arkadaşlar malatya da yaşıyorum kayısı ürünlerinden aradığınız herşeyi arkadaşlar bana yazın temin edip gönderebilirim. Malatya dan sevgiler.kaydirigubbakcemile3

kızlar bende bu kremi yüzüm için almıştım ama markası doğacı idi. yüzüm için kullanıyodum farkında olmadan kaşlarıma da bulaşıyodu sonra baktım kaşımın üstünden minik minik kaşlar çıkmaya başlamış:) yani kaş için işe yarıyo diyebilirim ama kirpik için faydası nedir bilemem

aslında kaşlarımdaki bu etkisini görünce bende korktum yüzümde tüylenme olabilir diye ama yaşım 21 olmasına rağmen göz çevremde mimik çizgilerim var sadece o kısma sürüyorum artık

bendekullanıcam bu kremi benimde kaşlarımkalın telli ve seyrek.birinin baş kısmı gür diğerinin seyrek sinir oluyorum,.ınş. bende işe yarar.

Bende aldımm ama dogacının 10 TL..Satıcıya mecitefendi varmı dedim,bu daha iyi ondan dedi kaydirigubbakcemile5 4 gündür kullanıyorum şimdilik bir değişiklik yok ama üzerinden gözlerinize sürmeyin yazıyor o nasıl olcekki :1ninca::bbo:

arkadaslar kirpik uzatmaya badem yagida cok iyi geliyor ben kulladim memnun kaldim

tavsiye ederimyerim

cok sevindim valla. yarın alıyımda deniyim bakalım işe yarıcakmı. benm kirpiklerm kısa .uzatmak istiyorum

Ben şimdi anneme söledim alsın die çünkü kaşlarım çok seyerk millet dalga geçiyor artık kullanıyım gelişme olursa yazarım

aldım ben markası doğacı da değil mecitefendide. baska bişey. 4 liraya aldım ben . ya acaba kalitsizmiki CADIARZU ama kullanıcam ya ne kaybetcem bi deniyim..etkiyi yazarım .yerimseniben

canım zaten bildiğim kadarıyla ikisinide içeriği aynı.. umarım faydasını görürsün..

yarın hemen alıp denicem.eşimede bahsettim o da sçlarına sürücekmiş kaydirigubbakcemile3inşallah işe yarar

arkadaşlarr bir çok kişi deniyeceğini söylemiş..sonuç ne oldu biside bilgilendirsenizz.kulanan arkadaşlar neden tekrar dönüş yapıp bu sorunu yaşayan diğer insanlarada yardımcı olmuolar ki sanki

ben bi kaç gün oldu kullanalı bakalım bişeyler yazmak için erken bi tüy bile çıksa haber vericem

ben kaşlarıma ve kirpiklerime hint yağı-badem yağı-zeytin yağı karışımı sürdüm hiç bir işe yaramadığı gibi sabahlar göz kapaklarım şiş ve pembe oldu.fındık yağı denemiştim o işe yaramıştı ama tavsiye ederim yerimseniben

birde annem kaş için sarımsağı kaşa pembeleşene kadar sürt sonra zytinyağı sür demişti denemedim.ama eşimin saçında 3 cm çapında açılma vardı.önce sarımsakla bayağı kızarttı,sonra tavsiyemle önce zeytin yagında ezilmiş sarımsağı ısıttı içine yumurta sarısı kattı saçında 2 saat bekletti.sonuç inanılmaz 2 kere daha yaptı saç çıktı.bu arada eşim doktor inanamadık:lepi:

kirpik uzatıosa ben hemen alıyım :) kızlar sonuc alan arkadaslar yazar mııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…