Göz Makyajı Kirpik uzatma formülüm(deneme)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bi tup dort kisimi
moladan bnm hic suphem yok bnce orasi olsun
benim bu kirpikler uzamio yok ben biliom. Bide sunu dduydum
bebak aci badem kremi goz cewresine bakim yapior hemde kirik uzatrmiii
canim senin kullandiginin adi ne ki uzatmis:nazar:

bi tup dort kisimi
moladan bnm hic suphem yok bnce orasi olsun
benim bu kirpikler uzamio yok ben biliom. Bide sunu dduydum
bebak aci badem kremi goz cewresine bakim yapior hemde kirik uzatrmiii
canim senin kullandiginin adi ne ki uzatmis:nazar:

Yok tatlım bir tüpü 4 kişi bölüşmeyeceğiz :) 4 kişi gidip indirim kapacağız yapabilecekleri fln söyleyecek :KK31: Yasemen ile molalı aynı binadalarmış .Gideceğimiz gün 2 sinide randv alırız.Birisini saat 12.00 diğerini ise 12.30 :26: Hangi yer kafamıza yatarsa oraya yaptırırız.

Bebak acıbadem kremi çok yağlı olduğu için göz çevresinde yağ bezecikleri oluşturmaz mı ?:44:
Bunu diyorsun dimi kuzum ?
http://www.kadinlarkulubu.com/goz-c...ekligine-kirpik-kisaligina-kesin-cozummm.html

İnt bir araştır canım medobiotin isimi saçlarım için kullandığım bir ilaç.Bir de bu son aldığım kirpik yağını geceleri yatmadan sürüyorum.

$39-85-thickbox.jpg

Son düzenleme:
Bu 15.gunum
15 gundur kasima kirpigime her gece bisiler suruorum
yok bisicik olmadi
yani son 8 gundur eeose ama faydasini goremedim
Bu gidsle takma kirpik alcam heralde yaaaa:KK43:((

Hadi yaaaaaa kuzum bu da fos çıktı desene .
Takma kirpik kendi kirpiklerimizi dökmüyorsa deneyelim.

Megan fox takma kirpik mi kullanıyor ki ? :KK31: keşke öyle kirpiklerimiz olsa.

canım az ve diplere sürersen gözünü kapatıp kaçmıyor eeosede biraz fark gördüm sanki çok çook az ama:26:

ben geçen yıl saçıma uygularken bu tarifi kirpiklerimede yapmştm uzatmştı.. ama kullanmayınca eski haline geri döndü.

benim de kaşımı birisi yanlış aldı,tam 1 sene düzelmedi.sonra az az badem yağı sürdüm kaşalrıma.epey fark etti.sonra üşengeçlüğimden bıraktım.şimdi haftaya burun estetiği olacağım.gaza geldim,yeniden başlayacağım.yeni burun fikri hoşuma gitti,kendime güvenim gelecekse herşeyiyle tam olmalı :)

Bu karışımlar kirpiklerimi kaşlarımı hep döktü :KK43: Hiçbirşey yapmadım 1 aydır inan kendi kendine ellemezsen daha iyi çıkıyor. Şimdi kirpiklerim çıkmaya başlamış maşallah... Rhat bırakın kaşlarınızı kirpiklerinizi. Dinlendirirn, makyaj yapmayın bir müddet yada mineral rimel ve göz kalemi kullanın... Artık sadece 2-3 günde bir pamuklu çubuğa biraz bepantol losyon sürüp kirpik diplerini temizliyorum inanın sapsarı kir çıkıyor kirpik diplerimden... Böylece hava almış oluyorlar...

Son düzenleme:
Ve sonuç:
Kirpikler hiiiç bi şekilde uzaamıo arkadaşlar varsa ben uzattım kirpiklerimi diyen buyursun yazsın:KK14:

Benimde kirpik makasım kirpiklerimi baya döktü kopuk kopuk oldu hep...
Araştırdığıma göre hint yağı ve badem yağını karıştırıp günde 2 defa sürersem 1 ayda uzuyomuş kirpikler...
Dünden beridir sürüyorum hiç gözüme kaçmıyo çok rahat sürüyorum,ama pamukla fln sürmüyorum..
Benim sürüş şeklim şöyle ki;boş bir rimel kutusuna boşalttım iki yağımı da sonra maskarayla kirpiklerime sürdüm:KK16:
İnş 1 aya kadar düzenli kullanırım da kirpiklerim uzarr:KK14:
Sonuçları burdan yazarım kızlar:nazar:

kirpikler bence uzuyor ama yavaş uzuyor ben de uzun kirpik hastası olarak hint ve badem yağlarını ayrı ayrı kullandım rimel sürer gibi sürdüm,daha sonra sarımsak yağı yaptım (badem yağının içinde kesilmiş sarımsakları bekleterek) ve bunun yanında demlenmiş çayı da denedim ve ozon yağıyla kirpiklere arko sürmek de dahil.düzenli yapıldığı zaman işe yarıyor,ama çok uzasın istiyorsanız göz tansiyonunda kullanılan lumigan adlı damlayı kullanarak upuzun kirpiklere sahip olmak elinizde ama yan etkilerini de dikkate alarak.

kızlar sonuçları yazmamışsınızzz yahuuu merak ettik pretty varmı uzama
şu limıgan hakıkaten dehset uzatıomuş ama receteli satılıo sanırım bıde yan etkılerınden korkarım tabii

kızlar sonuçları yazmamışsınızzz yahuuu merak ettik pretty varmı uzama
şu limıgan hakıkaten dehset uzatıomuş ama receteli satılıo sanırım bıde yan etkılerınden korkarım tabii
Ben unutmuşum burayı yahu:KK16:
2 hafta düzenli 2 defa sürdüm gözlerime yağlarımı sonra sıkıldım sürmemeye başladım.Ama dün aklıma geldi kirpiklerim uzamış mı diye iyice baktım aynadan eski haline dönmüş hakkaten onu farkettim:KK76: ama yağdan mıdır yoksa doğal olarak mı eski haline geldi kirpiklerim onu bilemiycem:KK14: ama bu aralar yine sürmeye başlıycam o yağları,faydası oldu bence:KK16:

Karamel ya ikimizde kirpik fakiriyiz :KK43: napacağız böyle ya :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

En son loreal serumunu aldım o da iyi gelmedi .

Karamel ya ikimizde kirpik fakiriyiz :KK43: napacağız böyle ya :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

En son loreal serumunu aldım o da iyi gelmedi .

offevet cnm ya hakkaten napılır bilmiorum bisürü sey kullandım hiçbiri işe yaramadı
cnm ben sana msj atmıştım sonra bnm postam doluydu demi
nası uzatcaz olmuo hınt yağı badem yağı falan yalan:KK6:
napsak ya lımıgan mı ne onu mu denesek:KK52:

Karamelize ben de bugün aktara gittim tatlı badem yağı almaya bana bir ürün önerdi dermosoft bitkisel kaş ve kirpik bakım yağı 12 tl ye aldım.
İşe yaramassa geri getir dedi ama 1 ay düzenli kullanmam gerekiyor.
Benim kirpiklerim siyah uzun ama ben daha gür ve uzun olmasını istiyorum :)

Bu ürünü kullananlar var mı işe yarıyor mu ? lütfen kullandıysanız söyleyin...

içindekiler:buğday yağı,çam terebentin,defne uçucu yağı,hint yağı,ısırgan yağı,jojoba yağı,lavanta yağı,susam yağı

Son düzenleme:
X