Göz Makyajı Kirpik uzatma formülüm(deneme)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

cnm , dipten sürmek gerekmiyor mu kirpiklere?

kuzum iyi akıl etmişsin bundan sonra bende ısıtıp öyle süreyim bari. 1 gün bile aksatmayalım tatlım ya .

Evanescence87 benim bir önceki sayfada eklediğim fot. var öyle sürebilirsin.

bu uygulamayı yaptığım için kirpiklerimi maskara sürmüyorum kızlar :26: süresem mi ki :44:

etkisini daha çabuk göstersin diye tatlım :26:sen sürdüğüne göre bende süreyim o zaman

Kuzucuklar sanki benim kirpikler biraz uzadı gibi gerçi daha 2-3 gün oldu ama bilemiyorum .
KaramelizE tatlım sen sarışınsın değil mi ondan kirpiklerin sarı ben sarışın değilim ,açık kumralım neden benim kirpikler bu kadar sarı anlamıyorum :26:

geldim canımmm burdayım tatildeydimmmmm ama bitti
kirpiklere surmeye dewam eettım walla 10-11 gun olmuştur hiçbir uzama yokkk
off yaaaa

geldim canımmm burdayım tatildeydimmmmm ama bitti
kirpiklere surmeye dewam eettım walla 10-11 gun olmuştur hiçbir uzama yokkk
off yaaaa

Hadi ya canım :26: gürleşmede mi olmadı ?
Benim kirpikler biraz uzadı ama medohbiotinden mi kaynaklı yoksa sürdüğüm bakım yağından mı bilemeyeceğim.

Yalnız geçen annem kirpiklerim uzamış diye sordum dedi kirpiklerin düz olduğundan hiç belli olmuyor hey allahımmm

canım bende kumralım buarada ama kaşım kirpiğim sarı

offfffffff nası uzatıcaz canım bu kirpikleri yaaa: (( eeoseye geçiim bide onu deni,mm ama bir aya boyunca bırakmak yok sakın tamam mıııı

Tatlım ya eeose pek etkili değilmiş
%70 uzatanlarda feci pahalı yawwwww 275 tl veremem :44:

Yok kuzum ya onu demiyorum :26: neulash vb. markaları demek istemiştim onlar çokkkkkk çok uçuk fiyatlara satılıyor.

Bu neulashdan bir fot.

bu gerçekten mi ya: (
bizim böyle olmaz gib: (
ya bi konu var lorealin serumunu kullanan bayanlar yazmışlar bugun gittim baktım 22 TL aslında denesekmi ki
paraları vere vere valla kaşa kıla tüye: ))

napsak

Tatlım o konuya göz attım ben de

Ben bu kullandığım üründen memnunum aslında anişim farketmesede ben biliyorum eskisine nazaran uzadığını.
Bu bitene kadar devam edebilirim .:26:

Bana kalırsa sende eeoseye devam et kuzum o kadar almışsın bitir kullan sonrasında geçiş yaparız .

Benim kirpiklerim kaşlarım koyulaştı acaba medohbiotinden mi kaynaklı :44:

Sen zayen koyulasmasinu istemiomuydun kuzum bnm uzama yok kessemmi ki szcik uclardan
dudak noldu dudak ona heycnlandim beeenn

Sen zayen koyulasmasinu istemiomuydun kuzum bnm uzama yok kessemmi ki szcik uclardan
dudak noldu dudak ona heycnlandim beeenn

Evet kuzum da gözüm alışamadı Sakın kesme ucundan ben zamanında kk dan okuyup kestim uzamadı şimdi yağ sayesinde uzamaya başladı biraz .

Dudağa sen ,ben ,şekerleme ve slogan gidecegiz kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…