Göz Makyajı kirpik uzar mı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

yumu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2011
1.250
6
bayanlar benim kirpiklerim çok dökülüyo ya nerdeyse yüzümü bile yıkamicam artık, buna bi çare var mıdır

canım biran önce doktora git çünkü bu kadar cok dökülmesi normal değil.hormonalolabilir

doktor mu, ciddi bişey mi acaba of yaa, nasıl önleyebilirim acaba

canım kırpıkler dokulur ama mutlaka gerı cıkarlar benımde hergun rımel surdugumden ve makasla kıvırdıgımdan dokulyo ama gerı yenıden mınık mınık cıkarlar yanı orda kök oldugu ıcın tabı cıkması uzun suruyo hemencecıkde uzamıyo dokulnler,ama senınkıler durduk yere dokuluyosa bı doktora gıt derım

emin misiniz peki ? yani şimdi oturup keserim sırf uzasın diye ama uzamazsa daha kısa kirpiklerle kafayı yerim

Vücudumuzda kesilen her tüy yeniden uzuyor diye biiyorum. ben de kesmiştim kirpikleri azcık kimisi uzun kimisi kısaydı eşit dursun diye sonra gene uzadılar.

Uçlarından çok az kes bak nasıl uzuyor.

Kesildikten sonra uzayan kirpik istismadır.. Ya uzamasa

..........

Yeni mi oldu, devamlı var mıydı ?

Kirpiklerle çok oynarsanız (yani kaşıma vs), rimel sık kullanıyorsanız,

Kullandığınız sabundan,

Tiroid rahatsılığından,

Birde saç kıran gibi bir rahatsızlık var adını bilmiyorum ona yakalanmış olabilir.

Genelde bunlar neden oluyor , sadece kaş dökülüyorsa.. Doktora görünmekte fayda var, tedbir açısından.

Geçmiş olsun..

ben kirpiğimi kıvırcam derken kesilmişti lisedeyken .1 2 haftada faln uzamıştı

kirpik uzar :))

büyük ihtimalle rimelden oluyor, ama dökülmesin diye iyisinide kullanıyorum, ve zaten biçok bayanda kullanıyor onlardada böyle mi acaba bendemi bi gariplik var

kaş tamamda kirpiğin uzaması garip geliyo ne bilim:26: kesmeyede korkarım

canım kullanmadığın bir rimel fırçan vardır onu bi güzel temizle badem yağı al aktardan her gece yatmadan önce sür kirpiklerine rimel sürer gibi bak ne güzel olcak kirpiklerin uzarlar ve dökülmezler aynı zamanda gürleşirler ben öyle yapıyorum 3 aydır rimelsiz bile güzel duruyor kirpiklerim
ayrıca kesilen kirpik uzuyor ben de denedim :)

bunu denicem canım çok sağol :) bu arada avatarın çok güzel görünüyor :)

Canım ben de doktora gitmeni öneririm
Kuzenimin de kirpikleri dökülüyordu aşırı şekilde
Doktor gizli arpacık demişti kirpik diplerinde yanlış makyaj malzemesi kullanımından iltihap oluşmuş
Dışardan kesinlikle farkedilmiyordu hiçbişe ama ilerlemesi göz için çok tehlikeliymiş
Tedavisi çok kolay oldu ama
Umarım seninki öyle bişe değildir ama tedbir için görünmekte fayda var

teşekkür ederim biçok arkadaş git diyo bi gidiyim allah göstermesin öyle bişey olmaz inşallah

sakın kesme kirpiklerini uzamama ihtimali var uzasa bile şekli bozuluyor bazıları düz uzuyor saçma sapan bir kirpik oluyor

bayanlar benim kirpiklerim çok dökülüyo ya nerdeyse yüzümü bile yıkamicam artık, buna bi çare var mıdır

eeose kirpik uzatıcı serum kullan şekirim. ben kullandım. ilk defa kuaförum uzayan kirpiklerimi kesti. interentte satılıyo öptümmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…