Göz Makyajı Kirpik perması yaptıran var mı ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende almanyada yasiyorum ve yaptirmayi düsünüyorum ...arkadasim yaptirdi memnun kaldi 18 euroya 1 aylik gitti hemen hemen....bazilari memnun degil bazilar memnun..ama kirilma gibi birsey olmuyo sanirirm..

ben bayağ önce yaptırmıştım çok güzel olmuştu kirpiklerim, ilk başlarda rimel sürmüş gibi siyah ve kıvrık duruyor sonra siyahlıgı azalıyor kıvrıklığı kalıyor ama yine de etkisi çabuk geçiyor,bir de birkaç aydan sonra sanki kirpiklerim birbirine karışmış gibi olmuştu, tabi rimel sürünce düzeliyordu..çok uzun süre dayanmadığı için ben bir daha da yaptırmadım, yine de kirpikleri gerçekten güzel gösteriyor kısa ömürlü de olsa yerimseniben

evet ben yaptırdım ve çok memnunum çünkü bana kullanılan ürünler alman markasıymış bençoken araştırırım.istanbulda oturuyorum ço yer yapıyo ama ben ayna güzellik salonunda yaptırdım .bence yaptırmalısın:)

evet ya bende çok memnum banada hala 40 ytlden yaptılar süper bişey ama marka çok önemli

arkadaşlar..kuaförde kirpik perması diye bişeyin yapıldığını duydum
aranızda yaptıran var mı ? bi faydasını veya zararını gören var mı ?
arkadaşlarada söylediğim gibi yaptırdım bide yapmadan önce kirpik boyası yaptılar daha sonra ise perma ama sana söyleyim süper oldu ben ayna güzellikte yaptırdım .hep alman markasıymış orası banada arkadaşım tavsiye etti şimdi her ay kirpik boyası için gidiyorum çok memnunum.

gecen sene bende yaptirdim cok memnun kalmistim. kirpiklere hic bir zarari olmuyor. benim kirpiklerim uzun kivrik ama perma ile rimel sürülmüs gibi tam kivrildilar.

Kirpik masasi kullanacaksaniz kesinlikle plastik olanlari tercih edin. metal olanlar kirpigi kirabiliyor.

arkadaşlar bahsettiğiniz ayna güzellik merkezi nerede acaba tam olarak bir de fiyatı ne kadar cevap verirseniz cok sevinirim.ben daha önce ankarada yaptırdım ancak benim kirpiklerim çok çok fazla düüz tutmadı dogru durust acaba bu sefer iyi bi yerde yaptırsam işe yarar mı...

bende yaptırmak istiyorum ama kirpiklerim hem dumduz hemde seyrek!!! (( yaprırsam neolcakki 3 tel kıvrılcak okadar ((((((((

bence de güzel bişi bu. daha önce de duymuştum ama hiç yaptırmadım, merak etmiyor değilim. ama nerelerde yapıldığını ve fiyatını araştırmam gerek sonraaa merhaba kıvrık kirpikler:) üstelik kirpikler de saç gibi uzayabilen bişey zarar görüp dökülse bile alttan yenileri çıkacaktır emin olabilirsiniz. dener denemez deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım kızlar merak etmeyin...

kirpik perması süper bişey arkadaşlar kirpiklerim düz ve aşağıya doğruydu rimelle ne kadar kaldırabilirsinizki bende çok iyi bir yer buldum bu konuda hem kirpiklerime perma yaptırdım hemde boyattım çok güzel oldu çok düzgün ve çok güzel yaptı yapan uzman bakışlarım anlam kazandı 2 ay kullandım yazdı çok rahat ettim kirpiklerimde hiç rimel kullanmadım fiyatıda çok uygun geldi piayasaya göre 15 gün önce ikinci defa yaptırdım sanırım sürekli yaptırıcam çok rahatmış sizede tavsiyede ederim

arkadaşımın ablası yaptırmıştı ve çok güzel olmuştu.ama zararı olup olmadığını bilmiyorum...hangi maskarayı sürerse sürsün mükemmel sonuç veriyodu...

merhaba kızlar ben aranızda yeniyim, sanırım mesaj atamıyorum bana ankarada bu işi yaptırabileceğim kaliteli bir yer önerebilir misiniz?

arkadşlar eski bir konu fakat rimel olarak ciddi anlamda takma kirpik gibi gösteren bir ürün var bütün arkadaşlarım kıskanıyor ciddi anlamda zemuszemus vala hem koyu renkte olsun hem havalansın kirpiklerim derseniz vede bu kirpik permasına yüksek meblalar vermk istemiyorsanız oriflame'ın wonder lash mascara'sını kullanın.cidden çevremdeki herkes takmamı diye soruyor :) resmen her gözünüzü kırptığınızda rüzgarını alırsınız kirpiklerin sırnaşık şey

kirpik perması gibi olmaz ki yüzünü yıka çık ben denizde ve havuzda rahatça kullandım hem 2 ay kulllanıyorsunuz o kadarda pahalı değil fiatları

Ben de kirpik perması yaptırdım 3-4 kere. normalde benim kirpiklerim dümdüz,süpürge gibi:))
2 ay kesin gidiyo.Sonra açılmaya başlıyo. Çok çok az dökülme yaşadım. Tabi burda gidilen yerin ve perma yapılan ürünün markası çok önemli.
Yine yaptırmak istiyorum ben yaaaa

Gür görünmesinden ziyade daha net göründüklerinden dolayı
gür gibi duruyor zaten inceyse isterseniz permanin sonunda
boya da sürdürebilirsiniz. 15 dk da öyle boyayla bekliyorsunuz
en fazla 40-50 dk sürüyor. Ben yıllardır yaptırıyorum/yapıyorum
hiç dökülmedi. Hiç problem yasamadım. Yaptıran kisiyi iyi secmek
lazım. Benim kirpiklerim duz ve uzun, çok da inatçı. Bazen kurdanla
tutturmak, yapıştırıcı kullanmak zorunda kalıyorum yine de dökülme
yasamadım. Çok da değişik görünüyorum. Düz kirpikli oldugum için
baygin olan bakışlarım canlanıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…