Göz Makyajı Kirpik Kıvırmak

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

x_tina

Norma Jeane Baker
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2009
108
0
Kızlar ben gözlerim için iki farklı rimel kullanıyorum. Önceden Lorealin bir rimelini kullanıyordum ama pek hoşumöa gitmediği için avondan yeni rimel aldım. Yeni
rimel daha iyi gelmeye başladı. Daha sonraları birşey denedim. İlk başta önceden kullandığım Loreal rimeli sürdüm daha sonra üstüne yeni aldığım avonu. Kirpiklerim çok güzel up uyuz oldular ama şöyle bir sorunum var. Kirpiklerim hiç kıvrılmıyor kızlar ne denediysem bir türlü olmadı :KK43: Uzun görünüyor kirpikler ama öne doğru oluncada hiç güzel olmuyor. Önerisi olan var mı acaba ?

kirpik kıvırma makası kullanmayı denedinmi tatlım ? gerçekten kıvırıyor hoşta duruyor ama dikkatli kullanmak lazım birinin makası açmadan hızlıca çekip kirpiklerini yolduğunu duymuştum :KK53:

Kızlar ben gözlerim için iki farklı rimel kullanıyorum. Önceden Lorealin bir rimelini kullanıyordum ama pek hoşumöa gitmediği için avondan yeni rimel aldım. Yeni
rimel daha iyi gelmeye başladı. Daha sonraları birşey denedim. İlk başta önceden kullandığım Loreal rimeli sürdüm daha sonra üstüne yeni aldığım avonu. Kirpiklerim çok güzel up uyuz oldular ama şöyle bir sorunum var. Kirpiklerim hiç kıvrılmıyor kızlar ne denediysem bir türlü olmadı :KK43: Uzun görünüyor kirpikler ama öne doğru oluncada hiç güzel olmuyor. Önerisi olan var mı acaba ?

tchiboda bu hafta bir alet var pembe, ısılı kirpik kıvırıcı, annemin de kirpikleri çooook uzun ama dümdüz.. o da kullandı ve gerçekten işe yarıyor. önce normal kıvırıcıyla kıvırdıktan sonra onunla da deneyip öyle sür rimeli. küçük bir şey zaten yanında taşıyabilirsin kalem gibi bir şey. rimel sürdükten sonra da kullanabiliyorsun. gün içinde de tazeleyebilirsin. tavsiye ederim :)

X