Göz Makyajı Kirpik DöküLmesi..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Nevin51

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2011
49
0
KizLar benim bi Sorunum var :KK43:( Arpacık (İt Dirseği), gözümde Cok cikar benim.. ve bu yüzden sag gözümdeki Alt kirpiklerin Kismi Yok Sanirim.. Baska Neden gelmiyor Aklima.. Kirpiklerimde geri gelmiyor ve bu Beni Cok üzüyor.. :KK43: :KK43: :KK43:

canım geçmiş olsun ilk önce,zeyti yağını pamuğa dök masaj yap 10 dk kipriğine çıkar.

Kullandığın rimelle alakası olabilirmi ? yada kullanıyormusun bilmiyorum.?
zira benim bir yakınım yaşamış tı kirpik dökülmesini ,makyajla uyuduğunu ve kullandığı rimel markasına bağlamıştı o :KK68:

Kullandığın rimelle alakası olabilirmi ? yada kullanıyormusun bilmiyorum.?
zira benim bir yakınım yaşamış tı kirpik dökülmesini ,makyajla uyuduğunu ve kullandığı rimel markasına bağlamıştı o :KK68:

evet bende öyle sandim, hatta bi ara hic rimel kullanmadim Geri Gelirler Diye ama Böyle Birsey oLmadi alt kirpiklerime Maskara Yapinca dahada belli oluyor Kirpiklerimin olmadigi Cok rahatsiz verici bi durum..

Benim eski bir arkadaşımın böyleydi..Memleketine gittiğinde kirpikleri yerine gelirken İstanbul'a döndüğünde dökülüyordu..İklimden olabilir belki?

Gecmis olsun canim. Uzulme arkadas dogru diyor rimel kullaniyorsan ondan da ola bilir. arkadasimin da duzune cikiyor oyle ve evet rimelden , eyelinerden kaynaklaniyor. gul goncalarim , azcik dikkatli onun ne de olsa gözumuz söz konusu. kipriyinin hepsimi dokuldu yani yoksa ancak alt kismi ? sen yine iyisin kizin biri kiprik kaldiran alet var ya onu kullanirken ust kiprikleini yerinden cikarmisdi. Gozlukle geziyormus oyle . sen en iyisi doktorla da bi konus derim ben.

evet rimelden benimde dökülüyordu baya. eskisi gibi makyaj yapmıyorum şimdi bi problemim yok. arkadaşın dediği zeytin yağı.. her derde deva. ben göz makyajımı zeytin yağıyla silerdim. kimyasal ürünler yerine bunu kullanmalısın.

Benim eski bir arkadaşımın böyleydi..Memleketine gittiğinde kirpikleri yerine gelirken İstanbul'a döndüğünde dökülüyordu..İklimden olabilir belki?

bilmiyorum ki.. ben Almanyada Yasiyorum ama Misal Türkiyeye Gittigimde de geri gelmiyorlar.. 3-4 Senedir bekliorum.. Nedenini de tam olarak bilmiyorum.. :KK59:

Gecmis olsun canim. Uzulme arkadas dogru diyor rimel kullaniyorsan ondan da ola bilir. arkadasimin da duzune cikiyor oyle ve evet rimelden , eyelinerden kaynaklaniyor. gul goncalarim , azcik dikkatli onun ne de olsa gözumuz söz konusu. kipriyinin hepsimi dokuldu yani yoksa ancak alt kismi ? sen yine iyisin kizin biri kiprik kaldiran alet var ya onu kullanirken ust kiprikleini yerinden cikarmisdi. Gozlukle geziyormus oyle . sen en iyisi doktorla da bi konus derim ben.

Sadece Alt kisminin Sag tarafi.. Bi bosluk var.. Evet o kaldiran Alet ile bende üst kirpiklerimi Kopardim uuf Cok acidi.. Ama Yine geldiler Allahdan :)) Cok tehlikeli Birsey Yanlis kullanirsan Tabiki.. Bencede bi Doktora Görünim belki o bulur birseyler :-)

evet rimelden benimde dökülüyordu baya. eskisi gibi makyaj yapmıyorum şimdi bi problemim yok. arkadaşın dediği zeytin yağı.. her derde deva. ben göz makyajımı zeytin yağıyla silerdim. kimyasal ürünler yerine bunu kullanmalısın.

evet zeytinyagi ile bi denicem.. bakaLim Küsen bu kirpikler geri dönceklermi :-)

Kirpik dökülmesi,kısa kirpik gibi bir çok sorunum vardı.Bende zeytinyağı denemiştim gerçekten işe yarıyor; ama bir kere gözümün içine kaçırdım ve göz bulanıklığı yaşadım bir süre( bir kaç saat kadar), son zamanlarda m2beaute kirpik uzatma serumu kullanıyorum, 10 hafta oldu,gerçekten işe yarıyor.ama eğer ona bütçe ayıramıyorsanız zeytinyağı da iyi bir çözüm bence

Aynı sorun bende var son zamanlarda. önce sadece makyaj silerken oluyordu, şimdi durup dururken dökülüyor, günde 5-6 tane benim gördüklerim sadece.
badem yağı deneyeceğim ben de.
sonucları yazarım.
acaba dökülen kirpikler yeniden çıkar mı? :KK43:

Aynı sorun bende var son zamanlarda. önce sadece makyaj silerken oluyordu, şimdi durup dururken dökülüyor, günde 5-6 tane benim gördüklerim sadece.
badem yağı deneyeceğim ben de.
sonucları yazarım.
acaba dökülen kirpikler yeniden çıkar mı? :KK43:

Gecmis OLsun Cnm :KK43:
Insallah Cikar.. Sonuclarini bekLioruz :)

Kirpik dökülmesi,kısa kirpik gibi bir çok sorunum vardı.Bende zeytinyağı denemiştim gerçekten işe yarıyor; ama bir kere gözümün içine kaçırdım ve göz bulanıklığı yaşadım bir süre( bir kaç saat kadar), son zamanlarda m2beaute kirpik uzatma serumu kullanıyorum, 10 hafta oldu,gerçekten işe yarıyor.ama eğer ona bütçe ayıramıyorsanız zeytinyağı da iyi bir çözüm bence

hmm Peki O Cikan KirpikLer Tekrar DöküLmedi demi? Bende kisa kirpikler var onLarda geri döküLüyor anLamadim ki :KK43: M2beaute ilgimi cekti simdi benimde.. :)

Cnm uzuldugun seye bak! Kirpik ekimi diye birseyduymadin mi? İstersen onu arastir kalici ve dogal kirpiklere bu sekilde kavusabilirsin hem ayrica uzuyorlar da!

Cnm uzuldugun seye bak! Kirpik ekimi diye birseyduymadin mi? İstersen onu arastir kalici ve dogal kirpiklere bu sekilde kavusabilirsin hem ayrica uzuyorlar da!

ben merak ediyorum bu kirpik ekme işini. ömür boyu mu kalacak o kirpikler? gerçek kirpiklere zarar veriyor mu?

X