Göz Makyajı kirpik dökülmesi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

bellamania

Bu sefer olucak :) :)
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2010
1.483
13
arkadaşlar sitede yeniyim konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim kusura bakmayın....
kirpiklerime rimelden başka bişey sürmedim yani demek istediğim bu yaşıma kadar da hiç bir kimyasal işlem uygulamadım...3 hafta öncesine kadar...o zamandan beri sol gözümde her sabah yüzümü yıkadığımda 2-3 tel kirpik dökülme oldu...hem de hergün..sağ gözümde de oldu ama o geçti ama soldaki geçmek bilmio...arkadaşlar sizce neden oldu ve çözümü nedir bunun ççoookkkk üzülüyorum nolur yardım edin bana ayn sorunu yaşayan arkadaşlar neler yaptınız soldaki çok kötü durumda...

nette araştırdım biraz suna dumankayanın tarifleri dışında bişey yok onlarda bana fasa fiso gelio yok kuyruk yağı vazelin ısıt erit sonra içine parfüm damlat yazmışlar bi sitede! şok oldum resmen ne demek parfüm damlat onu da yapsam kirpik kalmıcak gözümde kızlar nolurr bişeyler söleyin şu kirpik dökülmesini nasıl önliycem yaaa ((((

valla bacım bunun çaresi yok desem yeridir. çünkü göz olduğundan bişi yapılmıyor. ben doktora gittm bana göz pomadı falan verdi ama ne çare. eczaneden ürünler aldım yok . benm baya döküldü açılmalar oldu. 4 yıldr öle azıcık kirpikle geziyorum. anca kendıne geliyorlar.

ben hiç rimel sürmüyorum artık... bitti gibi dökülme.. kullandığım mascara alerji yapmış olabilir diye düşünüyorum açıkçası artık hiçbişey sürmüyorum ve hiçbi markaya güvenmiyorum!!!

ben kirpik dökülemsi sorunları yuzunden, kiripk ekimi yaptırdım olmadı, hint yağı kullandım olmadıi susam yağı kullandım olmadı, en sonunda araştırdım eeose kirpik uzatıcı serum çıkmış. ondan bir kere aldım kullandım. kirpiklerim uzamaya başladı ilk kez kuaföörüm kirpiklerimi kısallatı. kaşlarıma da sürüyorum iyi geliyor tavsiye ederim şeker.

Canım mesajı şimdi görüyorum ciddi misin nerden aldın bu serumu ve kaça aldın nasıl kullandın ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…