kırmızı benekler ,yardım !!!

pelinda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2008
130
1
41
kızlar bacaklarımda kırmızı kırmızı benekler oluşmaya başladı ,kıl kökleriyle ilgili deil ,birisi isilik gibi bişey söylesi ama oda deil sebebi ne olabilir nasıl geçer bilen varmı ?bu yaz günğ gerçekten çok çekilmez bi durumboshayallersmile

o cildin hassaslığıyla alakalı çünkü bende bacaklarımı alınca öyle oluyo bi kaç güne geçio tavuk gibi hissediyorum kendimi deride kabartılarıyla:KK1:

kızlar bu kıl kökleriyle alaklı değil yani bu başka alerjik bişeymiş gibi görünüyor bacağımın belirli yerlerinde var ,en son tıraş ettim korkuyorum ağda yada epilasyon yapmaya :KK43:

güzelim traş ettiğin için öyle oldular 10 gun boyunca gıtmeyecke o sıvılceler. bende sıkıştığımda traş edıyorum öyle sıvılce cıkıyo sanki ergen sıvılceleri. ama gecıyolar bı sorun olmuyo.

yok kizlar bu onlardan deil ust bacagimdada var ve ben ust bacagimi almam ,bugun doktora giidiyorum ,ogreneyim nedenini yazarim ..

kızlar ,
sonunda doktora gidebildim ,beni kan hastalıklarına yönlerdirdi ,kılcal damarlarım kanama yapıyormuş ,üniverdite hastanesine gidip kan tahlili yaptırıcam ,
Kuzenim doktor onla konuştum ITP diye bir hastalıktan bahsetti ,bakalım tahlillede ne çıkacak ..
Dikkat edin her kızarıklık kıldan tüyden değil ..

X