Kırklı yaşlardaki kadinlar nasil kilo veriyorsunuz

CathyEarnshaw

Nirvana
Pro Üye
9 Eylül 2008
1.054
842
Eskiden diyet yaptigimda kolaylikla kilo verebiliyordum.Kırk bir yaşındayım,eskisi gibi kg veremiyorum,bu durum moralimi bozuyor.Sizler nasil kilo veriyorsunuz? Neler yiyorsunuz,uzun yürüyüşler de yaptım ama o donem gittigim diyetisyen yag kaybediyorsun demisti ancak kas kaybettigimi elimdeki sonuctan anladim,ne yapmali.64 kg 163 boyundayim,yagli gorunuyorum..sarkmalar var.Kaynanamla gorumcem de sagolsunlar orami burami dillerine doladilar...İyice moralim bozuldu.

Yürüyüş, spor sizin yaşınıza göre yapılması gerekenler en başta. Bir de sizin yaşınızdakiler diyorum yanlış anlamayın su diyeti yaptıklarına çok şahidim. Ayrıca tiroidden tutun şekerinize kadar tüm tahlillerinize bakıldı mı ? Çünkü kilo verememe de bunlarda hassas detaylar. Sizin yapacağınız günlük plan ve rutinleriniz çok önemli. Bir de ip atlamayı unutmayın

Evet testlerim yapıldı bir sorun görülmedi,kilo vermesine veriyorum ama cok ağır ve az kacirsam hemen geri aliyorum.Kisirdongu icindeyim.Ayrica estağfurullah yanlış anlamam tabiki elbette yaşımiz neyse o.. Metabolizma genclikteki gibi olmuyor.Bes sene onceki gibi degilim.Yaslanmayi kabullenemiyorum herhalde,on sene onceki halimi özlüyorum.55 olsam cok sevinirdim

Su diyeti mi uyguluyorlarmis arastirayim

İnsanoğlu işte birimiz kilo almaya çalışırken birimiz vermeye uğraşır,evet bir araştırın. Bir de bol su tüketmeyi unutmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…