KıRkLaRıN ÇıKmAsINa KaÇ GüN KaLdı?

walla ben bebek icin deil kendim icin sayiyorum günleri :))) allam nasil beklicem 22 günnnnnn

Son düzenleme:
4 GÜN KALDI :dance:

jeyyarjeyyarjeyyarwalla ben bebek icin deil kendim icin sayiyorum günleri :))) allam nasil beklicem 22 günnnnnnKötü Kazen

askito bi topik acıp soralım illaki 40 . günü mü beklemek gerekirmiş :sm_confused::dance::dance::dance:

kizlar benimde kirkimin cikmasina 29 gun kaldi
bende bi an once kendi acimdan kirkimin cikmasini istiyorum,yanlizimmm cunku esim gece calsiyor cok uykusuz kaliyorum ve korkuyorum,9 ay geci buda gecer insallah,

4 GÜN KALDI :dance:

askito bi topik acıp soralım illaki 40 . günü mü beklemek gerekirmiş :sm_confused::dance::dance::dance:

evet şekerım dinimize göre beklemek gerekıyormuş sengözlerimebaksanab beklemeyenlerde var tabı ama dinimize göre 40 günden önce ilişki yasak.:sm_confused:.40 ıncı gün dolunca banyo yapıp eşinizle birlikte olabılırsınız canlarummm:asigim: sabredeceğiz artıkınn...

27 gün kaldı bizimde nasılsınız kızlar pek giremiyorum kendinize bebişlere iyi bakın

Kızlar adetleriniz neler tas toplanıyo falan ben de aksama ogrenecem de..

canım ben taş toplamıycam ama 40 kasık su koyucam öylede oluyormuş bizimde bu hafta mevlüdümüz bakalım 5 kiloluk princ aldım ummarım yeter :Saruboceq:

walla bizde 20 40 olur bu pazar çıkıcaz dışarı ama uzak yere gitmiycez 40 da uzak yere çıkıcaz bizde yumurta toplanır gittiğiniz yerden yumurta alırsınız

bizim burdada yarı kırkı oluyorr...ama daha çok var 18 günlükkken yarı kırkını yapacağız..ondan sonrada ramazan gelmeden mevlüdünü yapıcaz..40 mız ramazan ayında çıkacağı için beklemeelım dıyor kayınvalıdem...kırklarlen burdada 40 tane taş toplanırmış sonrada gezmeye gıdılır 40 uçurmya..

22 gün kaldıı 40 mıza bizde yarın çıkıcaz yarı kırk yapıcaz bebeğimle ben yıkanıcaz off dışarı çıkmakk istiyorum artık sıkıldım evde oturmaktan yürümeyi unuttum ya:)))

benımde tam 10 gun var ben 40 falan yapmayacagım

cnm hiçmi dışarı çıkmıcaksın 40 ında bence bir dışarı çık kocakarı lafıdır belki ama 40 basar falan diolar bazen saçma gelio ama yapmakta fayda var allah korusun..:1hug:.

valla kızlar normalde benim kırkıma 20 gün var ama annem 10nunda cıkartıcak kırkımızı çünkü 40 ölülerde oluyormuş diye erken çıkartıcak.yarı kırkı cıkarttık zaten.ama ben dısarı cıktım hemde cok cıktım valla hastaneydi cartı curttu cıkıyor insan iştee hiçbişide olmadı benim pekde inancım yok aslında.ama işte saygımızdan dolayı gelenek göreneklerimize sesimizi cıkartmıyoruz. bizdede 40 tane kucuk cakıl taşı 40 tane buğday ile çıkartılıyor kırk. aramızda kalsın kocişimi çok özledim çıksada bi rahatlasak ay :))

22 gün kaldıı 40 mıza bizde yarın çıkıcaz yarı kırk yapıcaz bebeğimle ben yıkanıcaz off dışarı çıkmakk istiyorum artık sıkıldım evde oturmaktan yürümeyi unuttum ya:)))

ay canim hicmi cikmadin disari kiz nasil dayandin ya,biz 12 gunluguz suan 4.cu gun ciktim,bebegimide gezmeye goturdum dun,cikmasam patlardim gamyoncuiremsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…