Doğal Saç Bakım Kürleri Kırıksız Saçlar için Defne Maskesi

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

o maskeyi nerden bulucam canım

kızlarr ben bu dfn garlı ' nın saç maskesinden çok memnunum,,birde şampuanını denemek istiyorum.kullanan var mı acaba ? varsa fikirlerini paylaşabilir mi ?? bitkisel şampuanlar saçları sertleştiriyormuş bu da öyle yapar mı..

kızlar mrb bende dfn garlı saç bakım maskesini kullanıyorum:teytey: ve çokda memnunum . ancak saçım röfleli ve nerde okuduğumu hatırlamıyorum:sm_confused: ama saç rengini koyulaştırıyor diye bişi okudum. kullanıpta böle bi etkiyl karşılaşanlar varmı acaba:enbuyukkk:

canım şampuanı ilk ten çokl set yapıyo ama sonra yumusacık oluyo 1 gün sonra sacların alıştıktan sonra maskesiyle kullan daha etkili sonuç alırsın

maskeyi bende kullandım etkilemedi şaçlarım tülerdi ve sertleşmişti ama kokusu harika insanın içine ferahlık geliyo

rabiya,,tavsiyen için teşekkurler canım bi deniyim o zaman..

canım benım bı arkadasım dfn garlı zyaglı sampuanını kullanıyodu okadar parlak ve yumusak sacları vardıkı cok merak edıp sormustumda ozaman ogenmıstım sonra almak ıcın aktara gıttım 25 mı 30 mu ne demıstı okadar paramda yoktu almadım glıss aldım ondanda memnunum ama acıkcası dfn garlının o kızda gosterdıgı etkıyı kendı saclarımda glıss le goremedım param olsun ama alcam:teytey:

Bende almayı düşünüyorum hem şampuanı hemde hemde maskeyi..Peki saç dökülmesinede iyi gelirmi?Bu son çarem yoksa kel kalıcam:roflolökülen saçımdan peruk yapılırsırnaşık şey o derece dökülüyosenağlama

canım okadar para verilirmi ona yalovada 450 ml si 8 ytl 30 milyon değil

kızlar ben defne yagını sordum mınıcık kutuda 6 mılyon dedıler kı ondan en az 3-4 tane almam lazım sacıma yetmesı ıcın
bende almadım pahalı dıe
yanlız mınıcık yag 6 mılyonsa sampuanı kremı ne kadardır?

vayy be yuzume baka baka nasıl kazıklıcakmıs adama bak be bıde yaslı baslıydı tuuuuu:)))

şampuan da maskede ikiside aktarda var mı bazı aktarlarda şampuanı yokmuş galiba kızlar şampuanını nerden aldınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…