Doğal Saç Bakım Kürleri Kırıksız Saçlar için Defne Maskesi

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
ya arkadaşlar kaç zamandır bu tarz bişi arıyordum.hemen gidip alıcam.saçlarım öyle kötü olduki:KK43:resmen çıt çıt kopuolar.sürekli elim saçlarıma gidio dayanamıom uçlarına koparıom.inş. iyi gelir bu maske.yaza doğru sarı yapıcam iice saçlarımı.korkuyodum daha çok yıpranır diye.iyi gelirse bu maske süper olcak.

slm.ben 2 gün önce evde koleston ile röfle yaptım .yani arkadaşım yaptı.fakat çok iğrenç oldu.sonra saçlarımı koleston ışıltılı kahveye boyadık.saçlarım çok kırıldı.yıprandı.kuaför bakım kremi önerdi ama 50 ytl çok pahalı .offfffff ne yapsam acaba .... yardım

slm.ben 2 gün önce evde koleston ile röfle yaptım .yani arkadaşım yaptı.fakat çok iğrenç oldu.sonra saçlarımı koleston ışıltılı kahveye boyadık.saçlarım çok kırıldı.yıprandı.kuaför bakım kremi önerdi ama 50 ytl çok pahalı .offfffff ne yapsam acaba .... yardım

canım,

bu maske süper valla.
hem de fiyatı uygun. ben ankarada 12.5 ytl ye aldım sgm den.
50 ytl verme yazık valla parana.
benim şaçlarımda yıpranmış ve kuru idi. valla çok iyi geldi.tavsiye ederim.

canım kuaförlerden bugüne kadar bi çok maske aldım, ama inan dfn garlı da onlar kadar başarılı.en azından şimdilik bana çok iyi geldi. üstelik içinde silikon filan da yok.yani onlar gibi saçı silikonla kaplayıp bakım yapmıyor. yalnız ben kullanmadan önce saçımı uçlarından kestirdim, kırıkların %60 ı gitti. öyle başladım kullanmaya, şimdi fön çekilirken kopan uçuşan saçlarım yok ve eskisi gbi sert de diil.:dance: tavsiye ederim.

peki arkadaşlar bişi sorcam...
düzleştirici kullanıyoruz ve haliyle saçlarımız kırılıyor...
kullansak iyi gelirmi acaba?

bende saçlarımı yeni kestirdim istemeye istemeye azcık ucundan dedim sanki ben öle demedim de kısacık kes dedim gitti saçlarım..şimdi 2 hafta oldu kestireli evt saçlarımda hiç kırık yoktu geçen gün kuaföre gittim fön çektirmeye.yandı uçları ya:çok üzgünüm:
napıyım ben şimdi bu kuaförleri:tomato:
defne maskesi yapıyım iyi gelir inş.:çok üzgünüm:
çok teşekkür ederima.s.[/QUOTE

herkeze merabalar ya ben aranıza yeni katıldım birsey sormak istiyorum yardım ediceğinize inanıyorum benim saçım kalın telli asi ve kuru ve erkek gibi kısa uzadıkca kıvrılıyor erkek gibi kestirmek zorunda kalıyorum örneğin uzadıkca ense yukarı doğru kıvrılıyor ve kırılıyor heryer öyle ben saçlarımın düm düz olmasını istiyorum hemen şekil almasını bana yardım edebilicek varmı veya saç telini incelten bir bitki sampuan krem vs. varmı bildiğiniz lütfen yardımcı olun bana senağlama Lütfennn.....

bende saçlarımı yeni kestirdim istemeye istemeye azcık ucundan dedim sanki ben öle demedim de kısacık kes dedim gitti saçlarım..şimdi 2 hafta oldu kestireli evt saçlarımda hiç kırık yoktu geçen gün kuaföre gittim fön çektirmeye.yandı uçları ya:çok üzgünüm:
napıyım ben şimdi bu kuaförleri:tomato:
defne maskesi yapıyım iyi gelir inş.:çok üzgünüm:
çok teşekkür ederima.s.[/QUOTE

herkeze merabalar ya ben aranıza yeni katıldım birsey sormak istiyorum yardım ediceğinize inanıyorum benim saçım kalın telli asi ve kuru ve erkek gibi kısa uzadıkca kıvrılıyor erkek gibi kestirmek zorunda kalıyorum örneğin uzadıkca ense yukarı doğru kıvrılıyor ve kırılıyor heryer öyle ben saçlarımın düm düz olmasını istiyorum hemen şekil almasını bana yardım edebilicek varmı veya saç telini incelten bir bitki sampuan krem vs. varmı bildiğiniz lütfen yardımcı olun bana senağlama Lütfennn.....

arkadaşlar bugün gittim ve dfn garlı maskeyi aldım:)yarın başlıyorum uygulamaya.bakalım artık.sonuçları yazarım.

Bende bugün aldım mettedti saçımın önünü deneddim güzel gözüktü bakim ne olcak

kızlar ben bu kadar ayrıntı okumadan gittim akrata,direk defne maskesi istedim mecitefendi die bi markanınkini aldım,4ytl..çok ucuz geldi şaşırdım:1shok:
acaba bu sizin söylediğiniz gibi diilmidir kullanmasam mı kiiiifisfisfis

yaptım size söyliyim süper yumuşacık oldu hane reklamda taak koyar kayarya saçtan aynen öyle süperdi
böle pürüsüsüz gibin oldu ilk yapmada demekki devam etsem daha faydalı olur

hanımlar dmek iyi geliyor herkes dfn garlı nın iyi geldiğinden bahsetmişsiniz bende yarın bakacağım umarım banada iyi gelir.umarım bulabilirim..çok merak ettimçok teşekkürler herkese bilgileriniz i paylaştığınız için Beltin senin dediği markayıda soracağım ama ne diyerek soruyosuzu akratlara??

hanımlar dmek iyi geliyor herkes dfn garlı nın iyi geldiğinden bahsetmişsiniz bende yarın bakacağım umarım banada iyi gelir.umarım bulabilirim..çok merak ettimçok teşekkürler herkese bilgileriniz i paylaştığınız için Beltin senin dediği markayıda soracağım ama ne diyerek soruyosuzu akratlara??

tatlım,

dfn garlı saç bakım maskesi.
başka markaların da var ama en güzeli bu.
ben de 2 aydır kullanıyorum ,çok memnunum.yumuşacık ve bakımlı oluyor saçlarım.:nazar:

tatlım,

ben de 2 aydır kullanıyorum ,çok memnunum.yumuşacık ve bakımlı oluyor saçlarım.:nazar:

Canım ben netten biraz araştırdımda bu maskenin şampuanıda varmış sen şampuanıyla berabermi kullanıyosun?

ben şampuanını kullanmadım hiç. açıkcası çok memnun kalanı duymadım şampuandan maskesi daha iyi:KK66:

ben şampuanını kullanmadım hiç. açıkcası çok memnun kalanı duymadım şampuandan maskesi daha iyi:KK66:

Bilgilendirdiğin için teşekkürler canıma.s. yarın ilk işim bu maskeyi almak olucak saçlarımı kurtarmam lazım ölümle pençeleşiyorlartatlicadiarzu

ilk yıkamada bile farketmişti inan. umarım saçların dilediğin gibi olur. benimkiler eski haline döndüler koptukça ağlayasım geliyodu bilmezmiyim:bbo:

yerimseniben çok teşekkür ederim..bir deneyeyim bakalım umarım bulurum henuz çıkamadım araştırmaya..kullandığımda yazacağım.
tatlım,

arkadaşlar ben bunu sampuanını kullanıyorum defne garlı sampuan inanın çok güzel yapıyo yani sacı besliyo dökülmeyi durduruyo şimdi maskesini almak istiyorum ama maskenin nasıl kullanılacagını bilmiyorum yardım edermisiniz

X