Kırgınım .

Öyle bir şey yok arkadaşım. Ben eşimin ailesi ile ilk tanıştığımda havadan sudan aile yapılarından, kültürlerden bahsettik. Asla gelirimi, mesleğimi sorgulamadılar ki buna müsaade etmezdim zaten.
Bide şu var , ben ne aile yapısını anlatıldı ne bişey hani doğum gunu diye olabilir o ayrı konu. Tabi ki ama sonucta oraya ne amacla geldiğim de aşikar olmalı

Sağlam bir kazancı olan alternatifi olsa erkek arkadaşınız da ailesi de o kişiyi gözü kapalı tercih ederler gibi duruyor.
Tatlı heyecanlar olması gerekirken mülakat gibi geçmiş, erkek arkadaşınız orada kendi halinde falan çok tuhaf.
İleride sizin arkanızda durmaz bu adam. Ailesi de çok yorar.

Bide şu var , ben ne aile yapısını anlatıldı ne bişey hani doğum gunu diye olabilir o ayrı konu. Tabi ki ama sonucta oraya ne amacla geldiğim de aşikar olmalı

Peki sen bu konuda erkek arkadaşına bir şey söyledin mi? Mesela "ailenin benim mesleğim ve maddi durumumu bu kadar deşmesi tuhaf değil mi? Sen neden müdahalede bulunmadın?" gibi. Söylemediysen neden söylemedin? En fazla senden ayrılır. Bir sevgiliyi kaybetmek kendine olan saygını kaybetmekten daha mı kötü?

Ben okulu biraktıgımı yakın zamanda söyledim, ben sormadan işte sunu söyledi. Ben avukat dediğim için desti galiba durum celişkili gelince.

Tek erkek arkadasım okumuş. Mühendis.
Ailesinden hıc biri uni mezunu bile degıl. Bunları bana söyleyen kişiler ev hanımı.
Canım arkadaşların da dediği gibi bu adamla olmaz seni ezerler...
Önce insan olmayı öğrensinler onlar kimseye hesap vermek zorunda degilsin.

Canım arkadaşların da dediği gibi bu adamla olmaz seni ezerler...
Önce insan olmayı öğrensinler onlar kimseye hesap vermek zorunda degilsin.
İşte benımde anlamadıgım bu , kendisi dünyayı kurtarsa ezsin , ancak bu neyin nesi .
Paramı kimse vermiyor cok sukur, birinede sırtımı dayamadım.2 üni mezunu olucam bu yıl.ve su işittiğime inanamıyorum

Neden sürekli “acaba şundan dolayı mı yaptılar” diye kendinizi sorguluyorsunuz?Erkek arkadaşınız ve ailesi aşırı karaktersiz insanlar. Bu konunun acabası falan yok. Kendinizde hata aramayı bırakın ve kendinize azıcık saygınız varsa salın şu adamın ipini ve atlatamıyorsanız da destek alın. Bu adamdan ayrılmak şükür sebebi olmalı sizin için.

Iyy. Böyle insanlarla hayatını geçirmek istermisin? Cidden diyorum. Seviyesizlikleri taaaa burdan belli

Kuzum aile görgüsü yok bunların bir insan okuyabilir yada okuyamaz bunlar problem olmamalı önemli olan ınsanlık olmalı.
Bu devirde ahlâk karakter nasil bakan kalmadı paraliysan senden iyisi yok...
Erkek arkadaşının davranışı en kötüsü telefonla oynamak ne ya diyecekti ki ailesine biz o konuları konuştuk ve kapattık diyecekti.
Bunlar seni çok üzer canım erkek mi kalmadı sana değer veren seni sen olduğun için seven birisi çıkar mutlaka karşına.

Sürekli kendimi sorguladıgım için zaten bu haldeyim
Hep kendimi sucladım, hep inandıgım için

Sürekli kendimi sorguladıgım için zaten bu haldeyim
Hep kendimi sucladım, hep inandıgım için
Eee yapmayın bunu kendinize. Sizin de bir aileniz var. Onlar kim ki bu şekilde konuşma hakkını kendilerinde görüyorlar? Çekin acınızı sonunu kadar, ağlayın doyasıya elbet bir gün bitecek. Bu aileye selam bile verilmez, yakmayın kendinizi. Erkek arkadaşınız sizi sevse orada zaten ağızlarının payını verirdi. Ne erkek arkadaşınız ne de ailesi size değer vermiyor bırakın ne halleri varsa görsünler.

Erkek arkadaşınız dahil ortamda kimsenin size saygısı yokmuş. Yani oradayken "benim burada ne işim var, kim bu insanlar, bana böyle davranma hakkını nereden buluyorlar?" diye aklınızdan geçirmediniz mi hiç? Adamın umurunda olduğunuza dair en ufak bir ayrıntı göremedim yazdıklarınızda. Her şeyi siz oldurmaya çalışıyor, sürekli siz alttan alıyor, sürekli siz taviz veriyorsunuz. Karşınızdaki de memnuniyetsiz, saygısız, sevgisiz bir kütük. Bunu mu seviyorsunuz Allah aşkına? Misafirliğe götürüldüğünüz ailesi tarafından sorgulanır ve küçümsenirken, bu kütüğün yaptığı şey telefonla oynamak. Kimseye haddini bildirdi mi, bu kız benim sevgilim, ben sorgulamadım işini de okulunu da, size ne oluyor diye? Bunu kendinize nasıl reva görüyorsunuz yav? Sizin kendinize saygınız yok ki, onların olsun. Lütfen bir silkelenin de kendinize gelin.

En kötüsüde hep ken kendini sucluyor insan. Demek ki suclu benım diye, yemın ederim kendime küstüm ben. Basta bir arkadas demişti hayat enerjim bitti , kendimi eksik hissetmekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…