Et Yemekleri Kiremitte Kağıt Kebabı - Koroplast Hazır Kesilmiş Pişirme Kağıdı Sponsorluğunda

Eline emeğine sağlık kağıdın içini goremiyince hep dibini tutturuyorum bu yemeğin ben

Abla muhteşem gözüküyor ben zaten senden iyi bir performans bekliyordum ellerine emeğine sağlık başarılar diliyorum

Eline emeğine sağlık kağıdın içini goremiyince hep dibini tutturuyorum bu yemeğin ben
Canfebcim bu problemin çözümünü kiremitte yapmak ve fırın tepsinin içine su koymakla çözdüm. Bir diğer püf noktası kağıdın tamamı iyice kızarmıyor bir saat süre 180 derece lokum gibi pişiriyor etleri.

Abla muhteşem gözüküyor ben zaten senden iyi bir performans bekliyordum ellerine emeğine sağlık başarılar diliyorum
Meleğim yemeğin geri dönüşleri bu sıcak mesajlar oldu benim için. Çok teşekkür ederim. Ozellikle yeni gelinlerin, evinden ilk kez ayrılıp mutfağa yeni giren öğrencilerin yapabileceği çok güzel pratik denenmiş yemeklerin olduğu bu kategoride yer aldığım için çok mutluyum. İnsanlara faydalı olabilme duygusunu yaşıyoruz iyi ki beraberiz.

Kiremit al diyorsun yani

Ellerine saglik abla cok hos görünüyor :) basarilar dilerim yarismada

Son birkac haftadir hastaliklar yakamizi birakmadigi icin hic dikkat edemiyorum. Ama bugünüm guzeldi :)
Geçmiş olsun canım. Moralini yüksek tutmaya çalış. Sağlıklı bir gebelik dönemi geçirmeni dilerim. Güzel haberlerini bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…