Kır testi katil hücre

nusya78

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2024
39
7
30
2 negatiften sonra verdiğim testte kır testi pozitif çıktı tutmama nedeni kesin bundan olabilir mi embriyolar 5 aa 5aa ve 5 bb idi
Aynı durumda olan var mı nasıl yol izlediniz

2 negatiften sonra verdiğim testte kır testi pozitif çıktı tutmama nedeni kesin bundan olabilir mi embriyolar 5 aa 5aa ve 5 bb idi
Aynı durumda olan var mı nasıl yol izlediniz
Merhaba umarım sorununuz budur ve çözülür 🙏🏼 kır testini doktorunuz mu istedi, benim de başarısızlıklarım var sorun görünmüyor nerede yaptınız acaba testi

Ben doktorumdan zorla istedim gibi oldu. Ona kalsa 3 ay rahim dinlecekti ben teklif ettim rahimle bir ilgisi yok koldan kandan bakılıyor . Mikrogen de Pendik’te yaptırdım

Merhaba Kır testini nerede yaptınız şehir hastanesinde yapılıyor mu bir de hangi bölüm yapıyor

Ben doktorumdan zorla istedim gibi oldu. Ona kalsa 3 ay rahim dinlecekti ben teklif ettim rahimle bir ilgisi yok koldan kandan bakılıyor . Mikrogen de Pendik’te yaptırdım
Merhaba bu test rahimdeki katil hücreyi mi tespit ediyor . Bende kesin olduğunu düşünüyorum ama herhangi bir testini henüz yaptırmadım

Aşı ve serum öneriyor doktorlar kesinlikle yaptır inşallah olumlu sonuç alırsın benimde pozitif, kimi doktor etkisi var diyor kimisi yok diyor şansa bırakmamak adına en ufak pürüzü ortadan kaldırmak gerekiyor bence de bu test önemli ve Mikrogen dışında hiç bir yere güvenemedim çoğu yer eksik bakıyor yaptıracakların aklında bulunsun

Aşı ve serum öneriyor doktorlar kesinlikle yaptır inşallah olumlu sonuç alırsın benimde pozitif, kimi doktor etkisi var diyor kimisi yok diyor şansa bırakmamak adına en ufak pürüzü ortadan kaldırmak gerekiyor bence de bu test önemli ve Mikrogen dışında hiç bir yere güvenemedim çoğu yer eksik bakıyor yaptıracakların aklında bulunsun
Teşekkürler , ben de bir çok testi mikrogende yaptırmıştım

Bunu mikrogene gidip katil hücre kır testi yaptırmak istiyorum desem direk yaptırabilir miyim , henüz anlaştığım bir doktorum yok yani doktor talebi olmadan önce bir kendim yaptırmak istiyorum, doktorlara laf anlatmaya çalışmaktan da sıkıldım açıkçası

Ben de yaptırmıştım Flow-kır testini. Doktorum istemişti. Diğer tedavilerimden farklı olarak transfer öncesi ofis histeroskopi ile rahim yıkama yapıldı. Ayrıca prograf kullanıyorum günde iki defa. Pozitif aldım bu arada geçen hafta.
Sizinkiyle aynı durum mu bilmiyorum ama faydası olur belki diye yazmak istedim

Bunu mikrogene gidip katil hücre kır testi yaptırmak istiyorum desem direk yaptırabilir miyim , henüz anlaştığım bir doktorum yok yani doktor talebi olmadan önce bir kendim yaptırmak istiyorum, doktorlara laf anlatmaya çalışmaktan da sıkıldım açıkçası
Beni doktorum yönlendirdi ama özel laboratuvar sonuçta. Bence yaparlar.
Sadece biraz indirim yapılıyor. Genartta yaptırmıştık.
Önceden arayıp sorun isterseniz

Ben de yaptırmıştım Flow-kır testini. Doktorum istemişti. Diğer tedavilerimden farklı olarak transfer öncesi ofis histeroskopi ile rahim yıkama yapıldı. Ayrıca prograf kullanıyorum günde iki defa. Pozitif aldım bu arada geçen hafta.
Sizinkiyle aynı durum mu bilmiyorum ama faydası olur belki diye yazmak istedim
Tebrik ederim sağlıkla kavuşun ❤️ ben Acıbadem Maslaktaki transferimde prograf kullanmıştım , oradaki bütün serumlar rahim yıkama vs de yapılmıştı ama yine kimyasal olmuştu. Yani benim baya kadersel olmuyor da yine de bilimsel yolları da tüketmeye çalışıyorum

Bu kır testi dedikleri nedir
Kesin sonuç mu 😭😭😭
İnsan çaresiz kalınca her duyduğunu yapmak istiyor benim doktoruma kalırsa hiçbirinin bilimsel açıklaması yok hepsine önyargılı

Daha önce hiç hamile kalmış mıydınız ben hiç kalamadım . Prograf sonrası kendiliğinden mi gebe kaldınız tüp bebek mi
Bana sordunuz sanırım
Tüp bebekle hamile kaldım. Doğal yoldan hiç hamile kalamadım. Bundan önce yine rahim yıkama ve prografla aynı doktorumda hamile kaldım ama bebekte bir sıkıntı çıktığı için gebeliğim sonlandırıldı.
Transfer öncesi mutlaka rahim yıkamamız gerekiyor demişti.

Tebrik ederim sağlıkla kavuşun ❤️ ben Acıbadem Maslaktaki transferimde prograf kullanmıştım , oradaki bütün serumlar rahim yıkama vs de yapılmıştı ama yine kimyasal olmuştu. Yani benim baya kadersel olmuyor da yine de bilimsel yolları da tüketmeye çalışıyorum
Çok teşekkür ederim🙏
Allah'ım bütün isteyen kader arkadaşlarıma da versin. Bizim de daha kese, kalp atışı falan belli değil. Şimdilik pozitifi gördük. Daha önce de hamile kaldım yine aynı işlemlerle ama bebekte sıkıntılar oldu,sonuna gelemedik.
Benim adetten hemen sonra rahim yıkanıyor. Sonraki adeti beklemeden fresh bir rahime yerleştireceğiz embriyoları demişti doktorum. Sizin de mi bu şekilde acaba? Günde iki kullandım prografı.
Yine de testi yaptırırsanız prograf yanında prednol veriyor bazı doktorlar.
Dediğiniz gibi bazen de kader sanırım. Ne yaparsak yapalım olmuyor. Ama bu yolda çabalayan hemen hemen bütün arkadaşlarım kazandı 💪
Biz de anne olacağız inşallah ✨

Soruyorlar doktorunuzu anlaşmalarından dolayı yada belli kurumlarla anlaşmaları oluyor indirim sağlanıyor diye ama bireysel talep edilirsede yaparlar zaten randevu için ararsanız tüm bilgileri verirler

X