kınasız olmaz mı

Ben kına istemiyordum annemin zoruyla kıyafet, kına, hediyelik vs aldık. Aaa 4 gün kala pandemi çat peşine yasaklar, ben nasıl mutlu oldum anlatamam

Mecbur evde çok çok yakın 15 kişiyle takıldık, daha iyiydi benim için.

Ben düğün öncesi evde küçük bir eğlence yapmıştım, düğün sırasında kına yakılmıştı. 2 düğün yapmış biri olarak düğün cdlerini bile izlemedim henüz ben çok takılmam ama kafanızda en ufak acaba varsa yapın derim. Arkadaşlarınız ve yakinlariniz ile kız kıza bir eğlence güzel oluyor.

ben kına yapmadım.
pişmanda olmadım pişman olursun diyenleri dinlemeyin.
millet göbek atıcak diye bir dünya masraf yapılmaz. elbisesi bilmem nesi tatile giderim o parayla.

Şimdi ben bu konuya cevap versem mi iki kez evlendim de :)

İlkinde kına mına her halt oldu başım ağrıdı ciddi söylüyorum gerginliği de cabası.
Hayatımda bidaha göremeyeceğim akraba eli falan öptüm . Sağdan soldan çekiştirdiler şu damadın bilmem nesi bi selam verelim diye neyse...

İkincisi sade nikah oldu. Aile büyüklerinin katıldığı.. Akşam da arkadaş çevremizle eğlence düzenledik güzeldi..

Adetler,gelenekler falan olunca bir de ilk evlilik olunca böyle 3 gün 3 gece sürmesi bekleniyor ama bilemedim karar sizin tabiki eşinizle ortak karar alırsanız sıkıntı çıkmaz.

kına ve düğün bir eğlencedir. eğlenmeyeceğinizi düşünüyorsanız yapmayın, pişman olmazsınız. size niye pişman olursunuz diyorlar? bir sebep söyleyebiliyorlar mı yoksa laf olsun torba dolsun mu?

Evde birkaç yakın arkadaşınla yapabilirsin. İlla mekan tutmana gerek yok. Ben şahsen kına gecesini düğünden daha çok seviyorum. Karanlık, mumlar, gelinin başında şarkı söyleyerek dönen nedimeler filan benim çok hoşuma gidiyor. 10 yıllık evliyim, düşünüyorum düğün yapmasamda olurmuş ama kına iyiki yapmışım.

Ben yapmak istemiyordum sadece nikah yapmak istiyordum, sonra ufak bir kına artı ertesi gün nikah şeklinde yapmıştık evlenirken. Ama kınada aşırı eğlenmiştik ben iyi ki yapmışım inat etmemişim demiştim

Pişman olacak bişey yok istemiyorsan yapma. Sadece nikah yapıcam deseydin pişman olursun derdim ama

işte bu yorumlar beni düşündürüyor

Bende kına yapmadım herkes dediki pişman olursun yap filan 1 yıllık evliyim şuana kadar en ufak pişmanlığım olmadı açıkçası

kına ve düğün bir eğlencedir. eğlenmeyeceğinizi düşünüyorsanız yapmayın, pişman olmazsınız. size niye pişman olursunuz diyorlar? bir sebep söyleyebiliyorlar mı yoksa laf olsun torba dolsun mu?
hayır sadece yap pişman olursun diyorlar. kına yakmak, müzikler, gelinin etrafında dönme falan bana saçma geliyor diyorum ben de. millet garipsiyor

evde arkadaşalrımla küçük bir eğlence yapacağım o da keyifli olur bence eksikliğini hissetmem diye düşnüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…