Kınada kadınları süzen koca???

Bende teşekkür ediyorum cevabiniza ama ben biraz daha farklı bakiyorum sanirim :) kimse kimseye silah dayamiyor evlen diye konu sahibi evlenmeseydi israr etti diye evlenilmez ki. Ayrıca ben hatasi yok demiyorum cunku ben onların evinde degilim ben konu sahibi 5 yilda tek hatası olmadi demis. Yani kendi çıkarımı bu ben de dile getirdim. Adamin tahammulu bitmis çünkü siz esinize deseniz ki seni sevmem icin bana yardim et vs (diger konulardan) adam size ne tepki verir :) yani hep el üstünde tutmus bir portre var onceki konularda. Konu sahibi ise 4 konu açmışsa 3u boşanmak üzerine. Ben zaten yuva yikilmasin şeklinde bakmiyorum mutsuzsa ve mutsuz ediyorsa bitmeli. Esi istemedi diye konu sahibinin tabiriyle duzgun giyinmek de yaptığı tek fedakarlık maalesef. Bir onceki konusunda beni aramasaydi dilekceyi vermistim demisti bir yorumda hic oyle yuvam yıkılıyor ben arayayim modu degildi :) düzgün giyinmek yerine ilgisini sevgisini verse cok daha makul. Ama yani zorlama yaşıyor konu sahibi bu evliligi. Namaz kılmak kadina bakmak konularina hic girmiyorum cunku din Allah ile kul arasında bizi aşan mevzular. Öyle bir adam olsa bu onun ilk vakasi olmazdı. Haksizlik yapıyor bence popo olayında. Tum konulari yorumlariyla okursaniz daha net bir tablo çıkar :) onun hayatı tabiki ne densede bos

5 yılda hiç hatası olmadı derken, şuraya baktın buraya baktın diye beni şüpheye düşüren davranışı olmadı anlamında yazmıştım, yani sadakat anlamında olmadı..
Onun dışında dediğiniz gibi çok hatası var; okul olayı, kıyafet olayı.. ilgi olayı da şöyle ki mesela gün içinde beni eskisi gibi aramaz pek mesaj atmaz, bunu da evli olmaya bağlıyorum, yakındığım olay bu idi zaten.. eskisi kadar aramıyor sormuyor diye..
Onun dışında yan yana iken yaz gününde bile terleye terleye aynı koltukta dip dibe oturmak isteyen biri..
Ayrıca sadakat konusunda en ufak hatasını görsem herhangi bir eylem girişim gerçekten gözüm hiçbir şeyi görmez.. o kadar gurursuz bir insan değilim.

Konu açtım bir fikir paylaşmak bilgi almak adına, ama konumu kapatacağım sanırım..
Yani bir konu üzerinden genelleme yaparak böyle bir yorum yapılmaz ya.

Dehşet verici.o kadına kocası 6 aylık bebek için mahrem diyo kadında buna sadece gülerek cevap veriyo.bu sanırım daha dehşet verici

tek bir hareketiyle soğudum demen çok yanlış. hem namazında niyazında diyorsun hemde adamı yaftalıyorsun. dikkat çeken biri olduğunda bende bakarım ki eşime de gösteririm.
giyimine dikkat etmeni istemesini anlarım. benimkide aynı.

Bu kadar iğrenç bir zihniyetin içinde tek derdin 'kocam o kadına ne amaçla baktı' değil mi? Sadece bu. Namusuna erkeği bekçi yapan, kendine müdahale edilmesine müsaade eden kadınlar hak ediyor ne yaşarlarsa. Açık giyen herkese bakıyordur eşin, hatta güzel vücutlu kadınlardan etkileniyor demek ki. Yok oynayışı güzelmiş, yok kıyafeti söyleymiş. Başkasının sana bakmasını istemiyor ama kendi neredeyse röntgenini çekmiş kadının o kadar dikkat etmiş her detaya.
Zaten bildiğim ama yine gördğüm şey, kadın isterse çuvala girsin, bu tiksinç zihniyetli erkekler için yine tahrik olma sebebi. Hiçbir hanzo bana bakmasın diye istemediğim bir kıyafeti giymem, kendimi kısıtlamam. Sense devam et aynen böyle.

Haklısınız, çok üzüldüğüm için bir anlık boşluk ile buraya konu açtım.. olgun mantıklı yorumların yanında yangına körükle giden tarzı yorumlar da var..
Bakma olayına kesinlikle hak vermiyorum, zaten bundan rahatsız olduğum için konu açtım fakat şizofren, pedofil, sapık,tacızci vs insanlarla örnek gösteriliyor eşim.. bu kadar ağır muamele edilmesi de hiç hoş değil..

Hanımefendi ayrılmak için evlenmedim, bunun dışında tüm sorumluluklarını yerine getiren, bana her konuda yardımcı olan, efendi ailemi kendi ailesinden üstün tutan bir insanı kıyafetime karışıyor diye sileyim mi?
Tamam bundan çok rahatsız oluyorum ve bunu söylüyorum zaten, orta yolu bulmaya çalışıyorum, evlilik bu değil midir ?
Ama ben onu törpülemeye çalıştıkça, bakarım hala çok üstüme geliyor bir yerde dur yeter derim..

Hayır aynen devam et yazdım zaten. Beni hiç rahatsız etmiyor sizin yaşamınız sonuçta, yakın çevremde olsanız aynı ortama girmezdim bu olurdu sadece. Silmeyin devam edin bence de.

Adam tabi öyle diyecek. Hatta üstüne çok seviyorum çok kıskanıyorumlarıda ekleyecek.. kişi kendinden bilir işi biçok şeyi açıklıyor zaten,fazla söze gerek yok..

buna benzer biri hayatıma girmeye kalkmıştı "onu giymicen bunu giymicen çok seviyom, kıskanıyom" demişti aynı bu şekilde sonra son sürat kaçtım yanından böyle adamlar vampir resmen kene gibi öğhh siz nasıl katlanıyorsunuz üzüldüm

@1var1yok konu sahibi esinize sapik, pedofili, istismarci, tacizci zihniyet, ve g.tcu gibi tiksindirici sıfatlar kullanılıyor bu kadar mı saygi duymuyorsunuz ona. Madem öyle bir adam (ki olmadığını benden kat ve kat iyi biliyorsunuz eminimki) ayrılın. Soyadını taşıyorsunuz bir sorun yaşandı diye taşa tutuluyor ve konu hala kapatilmamis ustelik bu zamana kadar son barışmanizdan hersey yolunda diye belirtmişsiniz. Cok yazik. Oturun diğer konulardaki sıkıntılarınız sizi rahatsız eden neyse adam akıllı çözün sorunları. Bu mevzuda yazılanlar karşısında ağzım açık kalıyor. Sizin sessizliginiz de cabasi. Daha önce hiç benzer bir konu yaşamadığınız adama bu sıfatlar ne kadar yakışıyor bence oturup bir düşünün

Haklısınız, dün kapatacaktım, ama mesajını beklediğim birkaç kişi vardı. Şimdi kapatıyorum konumu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…