Kına kıyafetım kızlar ( foto silinmiş)

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
39
kızlar sonunda kına kıyafetım umarum begenırsınız

Son düzenleme:
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Son düzenleme:
dun bohca getırdıler onla bırlıkte kıyafetımıde vermıolardı getırmısler bır dahakıne gelınlıgımı ıstıyecem zabdettıler vermıolar kımse gormesınmısssssssssssss

ıcı saten dısı tullu ve kurukluuuuuuuuu kızlar bakalım o gun yırtmadan kurtarabılecekmıyım

çok hoş çok yakışmış ben çok beğendim zaten kırmızı rengi severim. güle güle giy..

çok güzel bence.
kırmızıya bayılıyorum süper bi renk.
sanada çok yakışmış.
allah tamamına erdirsin

dügün resimlerinide koyarsın inş yakısmıs Allah tamamına erdirsin mutluluklar...

güzel hosuma gitti sana da yakismis

kimsenin gelinligini görmesini istemeleri bence güzel... bunda kizacak bir sey yok

bende gelinligimi önceden göstermeyi düsünmüyorum

canımmm çok yakışmışşş.... güle güle giyy inşşş.... çok yakışmış kırmızı sana...

çok yakışmış kına için de güzel bi seçim ben de kırmızı giyinmek istiyorum kınamda inşallah

Allah tamamına erdirsin canım çok güzel olmuşsun gelinlikte çok yakışıcaktır canım benim.

saolun kizlar ben mizmizin diyerr nikle giremedim o yuzden farkli nickim var begenmenize sevimdim ben on ust kismini pek begenmedmde

bayıldım çok güzel cidden
allah güle güle giymeyi nasip etsin inş.
mutluluklar....

Maşallah çok şirin bir kız olmuşsun dilediğin gibi bir kına gecesi geçirmeni dilerim. kına fotoğraflarını koymayı unutma :) ben kınamda bindallı giymek istiyorum çok modern çizgili bindallılar var artık. mutluluklar cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…