Kimyasal gebelik

ichbin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2021
18
5
28
2 kere kimyasal gebelik ve şuanda da dış gebelik şüphesiyle araştırılıyorum. Ya 3.kimyasal gebelik ya da dış. Şimdi tecrübeliler sorum size bu kadar sağlıksız gebelikten sonra ben gen testi istiyorum.ama ekstra olarak sa pgt testi yaptırabilir miyim? Yoksa herhangi bir problem gördükten sonra mı yaptırabiliriz. Veya 3 kimyasal gebelikten sonra kendiliğinden sağlıklı gebelik yaşayan var mı ?

Geçen sene 1 defa kimyasal gebelik yaşadım

Anlat canım uzmanı sayılırım değerlerin nedir?

Anlat canım uzmanı sayılırım değerlerin nedir?
Merhaba benim uc gun once beta degerim 18 di bugun biraz kanamam gelince doktora gittim ultrasonda rahim duvari 11 mm bu adet degil dedi sonra betana bakalim artis guzelse dusuk onleyici vereyim azalmissa zaten adet olursun dedi ama benim betam bugun 19 azalma yok duzensiz bir artis olmus bu durumda kimyasal midir dis gebelik midir inanilmaz kasik agrimda var regl olcakmisim gibi bu kadar az bir degerle dis gebelik olur mu

Çok güzel bir haber veremicem. Değerde katlanma olmamış 2 günde 2 kat artış beklenir özellikle değerler başlangıçta daha hızlı artar. Dış gebelik değil büyük ihtimalle. Büyük ihtimalle kimyasal gebelik olur gibi. Ama böyle olup sonradan normal gebeliğe dönende çok azda olsa yok değil.

yok mu yorum

normal gebelikten gectim kimyasal olsun hic sorun degil dis gebelik ihtimali beni cok korkutuyor

normal gebelikten gectim kimyasal olsun hic sorun degil dis gebelik ihtimali beni cok korkutuyor
Korkmayın bu değerde olmaz. Ama takipte kalmalısınız yine biraz daha bekleyin. Eğer adet kanaması olursa anlayın ki kimyasal oldu bitti. Kanama hemende gelebilir gecikmede olabilir. Bi sonraki ayı değerlendirin genelde kimyasalda sonra gebelik ihtimali yüksek olur

doktor rahim duvari kalin adet baslamamis deyince korktum ben dis gebelikten. Ama doktorumda onunla ilgili bisey demedi leke leke kanama geliyor suan

doktor rahim duvari kalin adet baslamamis deyince korktum ben dis gebelikten. Ama doktorumda onunla ilgili bisey demedi leke leke kanama geliyor suan
Bebeğim değerin gerçekten dış gebeliği geçtim normal gebelik için de düşük. Biraz beklemelisin. Bi 4gün sonra testi tekrarla bakalım ne çıkacak, takipte kalalım. Hiç korkmana da gerek yok. Dış gebelik bile olsa ki değil bence serum kullanılır en fazla operasyon olmazsın.

Insallah cunku daha once bir dusugum var laparoskopi histeroskopi oldum
Rahimde perde alindi artik baska bi operasyonu duymak istemiyorum umarim
Hemen adet olurum

Insallah cunku daha once bir dusugum var laparoskopi histeroskopi oldum
Rahimde perde alindi artik baska bi operasyonu duymak istemiyorum umarim
Hemen adet olurum
Yaa geçmiş olsun canım. Üzülme inşallah güzel düşün bu değerle hani gerçekten dış gebelik denemez şuan çünkü çok küçük. Tutunmaya çalışmış ama olmamış düşmek için hazırlık yapıyo muhtemelen. Sağlıklı embriyo değilmiş demekki

Olsun sagliksizsa zaten dussun hic ona uzulmedim ama iste dis gebelik bi operasyon vs daha olur diye cok tedirgin oldum. Zaten bu degerle bende pek ihtimal vermemistim kimyasal demistim ama bugun dktor rahim duvari 11 mm diince bi korku oldu anca inceliyo heralde rahim duvari

senın ıcın ınsallah en hayırlısı olur canım. gaybı bılemeyız. kendıne cok ıyı bak

1 ay arayla 2 kere kimyasal. Son kimyasal sonrasi adet gormeden hamile kaldim. 8 haftalik dusuk yaptim. 1 kere adet gordum. Simdi yine 10 haftaligim doktor kontroluyle devam ediyoruz. 2 kere hastanede yattim

Canım kendim değil ama tanıdığım iki kişi iki kere bu şekilde bebeğini kaybetti 2 kere gen testi ile ikisinde de kan pıhtılaşmaskndan kaynaklı olduğunu öğrendiler ilaçla devam ettiler birinin bebeği 2 yaşında digeri de hamile suan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…