Dış gebelik mi normal gebelik mi ben ne yaşıyorum ?

Tabi ki az ya da çok farkı belli olur dediğiniz gibi ama şu an ki durumda insan afedersiniz deli gibi oluyor. Birde ailemle aynı şehirde değilim eşimde görevde olduğu için tek başıma olunca daha evhamlı oluyorum. Hakkımızda hayırlısı artım Rabbim kucağımızı boş koymasın en kısa zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin banada sizede inşallah
Bende ailemle aynı şehirde değilim anlıyorum sizi destek olacak fazla kimsem yok benimde. Sonucunuzu yazarsanız sevinirim. Umarım kolaylıkla atlatırız.

Yani benim değerm 169 tu kürtajdan bir gün önce yükselmiyor çok diye ben hemen iğne vurdurmak istemedim. Doktor dedi garanti olsun iğnede yapalım ben iğneyi mümkünse sonra yapalım dedim. Çünkü iğnede tekrar bi korunma süresi var ya emin değilse vurdurmak mantıklı gelmedi. Sizde bi doktorunuza danışın olmadı. Benim kürtajdan 9 gün geçti bugün değerm 77 çıktı umarım daha da düşer. İyiki yaptırmamışım derim inşallah
yaa hadi hayırlısı danışıcam yarın dr uma bakalım çok teşekkür ederim sizin tanı dış gebelikmiydi

yaa hadi hayırlısı danışıcam yarın dr uma bakalım çok teşekkür ederim sizin tanı dış gebelikmiydi
Bana net bişey diyemediler değer düşüp arttığı için en fazla 189 a çıktı benim düştü tekrar yükseldi yine düştü çıktı falan. Doktor büyük ihtimal dış gebelik ama rahim içi sağlıksızda olabilir dedi. Değer yükselseydi sürekli az az riske atmazdım zaten. Bakalım bende pazartesi kan verip salı doktora gidicem. Umarım hepimiz için hayırlı en kolay yol olsun.

Bana net bişey diyemediler değer düşüp arttığı için en fazla 189 a çıktı benim düştü tekrar yükseldi yine düştü çıktı falan. Doktor büyük ihtimal dış gebelik ama rahim içi sağlıksızda olabilir dedi. Değer yükselseydi sürekli az az riske atmazdım zaten. Bakalım bende pazartesi kan verip salı doktora gidicem. Umarım hepimiz için hayırlı en kolay yol olsun.
valla benimde değerlerim
15
30
66
121
218 265 arası 24 saat diğerleri hep 48 saat

X