Kimyasal gebelik yaşayan var mı?

yasayipgorelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.342
1.253
Arkadaşlar selam

Ben hamile olduğumu öğrendim betam yavaş yükseliyordu
En son 380 lere çıktı.
Sonra düştü 250 ye aradan 3 gün geçti kan verdim 200 e düştü.

Kanamalarım oluyor doktor 4 gün sonra tekrar kan ver dedi 15 ve altına düşünce bitmiş sayacağız kimyasal gebelik diyeceğiz dedi.

Kimyasal gebelik geçirenler sizinde böyle mi olmuştu kıpkırmızı lekelenme var günlerdir.

Düşürmek için iğne vb vermedi. Kan verip gözlemleyeceğiz dedi.

Düşürmek için iğne vermesine gerek yok çünkü kese falan daha oluşmadığı için kendiliğinden düşecek tıpkı adet kanaması gibi

2 kez açmışsınız konuyu. Kimyasal gebelik böyle oluyor evet kendi kendine atıyor vücut
Hayır hayır 2 kere açmadım
Dış gebelik mi kimyasal gebelik mi bilmiyorum doktor da kan ile kontrol edeceğiz diyor. Bende ikisini de dediği için öyle yaptim
Bu arada daha önce kimyasal yaşadım ben o böyle olmadı 1 hafta içinde adet oldum ve bitti o zaman ama şimdi 1 haftayı geçti halen kıpkırmızı kanama var ve beta düşmüyor normalde 50 mı düşer sadece korkuyorum

Hayır hayır 2 kere açmadım
Dış gebelik mi kimyasal gebelik mi bilmiyorum doktor da kan ile kontrol edeceğiz diyor. Bende ikisini de dediği için öyle yaptim
Bu arada daha önce kimyasal yaşadım ben o böyle olmadı 1 hafta içinde adet oldum ve bitti o zaman ama şimdi 1 haftayı geçti halen kıpkırmızı kanama var ve beta düşmüyor normalde 50 mı düşer sadece korkuyorum
Arkadaşımın basına aynısı geldi kanaması olmasına rağmen yükseliyordu betası kanaması durdu 3 4 gün sonra beta değeri 500 civarından bi günde 90’a düştü sonra tekrar kanaması basladı

Arkadaşlar selam

En son 380 lere çıktı.

Kanamalarım oluyor doktor 4 gün sonra tekrar kan ver dedi 15 ve altına düşünce bitmiş sayacağız kimyasal gebelik diyeceğiz dedi.

Kimyasal gebelik geçirenler sizinde böyle mi olmuştu kıpkırmızı lekelenme var günlerdir.

Düşürmek için iğne vb vermedi. Kan verip gözlemleyeceğiz dedi.
Merhaba bende dun test yaptirdim doktor gebelik var henuz ama kimyasal donemde yeni dedi..ne demek bu cok arastirdim ama kafam cok karisti.bu durumu yasayan var mi hamilemiyim yani .

Degerim 110 cikti
Merhaba bende bu gün gittim doktora adetim 20 gün gecikti. Adet tarihime göre 7 haftalık gebe olmam lazım ultrasonda gözükmedi. Doktorum kan testi istedi beta 120 çıktı. Doktorum hamilesiniz ama haftaya tekrar kan alalım değerlerinize bakalım kimyasal olabilir dedi. Çok üzülüyorum

Merhaba bende bu gün gittim doktora adetim 20 gün gecikti. Adet tarihime göre 7 haftalık gebe olmam lazım ultrasonda gözükmedi. Doktorum kan testi istedi beta 120 çıktı. Doktorum hamilesiniz ama haftaya tekrar kan alalım değerlerinize bakalım kimyasal olabilir dedi. Çok üzülüyorum
Ben pazartesinden beri ugrasiyorum. Yarin tekrar kan vercem. Sonuca gore bakacagiz artik.bana da doktor erken kimyasal olabilir dedi diger doktor normal dedi digeri degerine bakcaz dedi herkes bise soyledi yani.yarin kan testinden sonra bakalm artik.benimde kafam takilio ama iyi dusunmeye calisiyorum.🙏🙏🙏🥺

Ben pazartesinden beri ugrasiyorum. Yarin tekrar kan vercem. Sonuca gore bakacagiz artik.bana da doktor erken kimyasal olabilir dedi diger doktor normal dedi digeri degerine bakcaz dedi herkes bise soyledi yani.yarin kan testinden sonra bakalm artik.benimde kafam takilio ama iyi dusunmeye calisiyorum.🙏🙏🙏🥺
Benim kanamam başladı umarım sizin gebeliginiz sağlıklıdır rabbim kucağınıza almayı nasip etsin 🙏

Arkadaşlar selam

En son 380 lere çıktı.

Düşürmek için iğne vb vermedi. Kan verip gözlemleyeceğiz sonucunun ne oldu merak ettim gebelik varmi

X