Kimyasal Gebelik Olanlar !

ayyyyy ben okumadım önceki yazılarını kusura bakma canım yaa!1ayy çok sevindim tatlımm ALLAH SAGLIKLI BİR ŞEKİLDE KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN.cok cok tebrik ederim çok ama çok sevindim.:teytey:sakın stres yapma herşeyi oluruna bırak canım.benim olup olmadıgım 10 gün sonra belli olabilir.reglime10 gün kaldı.önceden test yapmak istemiyorum çünkü biekere öyle yaptım hamile sandım kendimi.megerse çatlama ignesinin içinde hamilelik hormonu varmış ve testte pozitif olarak gösteriyormuş:çok üzgünüm:eek: yüzden günümün geçmesini bekliyorum.bide canım ben anlayamadım yaa,doktorumun tedaviye devam etmesini beklerken bana dedigi şu;igneyi yazdıgı gün dedim igneyi vurulduktan sonra ne olacak dedi,ne zaman gelecegim?hamile kaldıgında geleceksin dedi bana ve gülümsedi.tabiki kalsamda kalmasamda gidecegim ama tedaviyi kesmiş gibi konustu.o gün de çok yogundu uzun uzun konusamadım onunla.birde benim prolaktin tedavime başlamıştı ve onun hakkında bişy de demedi anlamadım yani.kontrol etmesi gerekmez mi hormonum düştü mü diye?bilmiyorum yani.neyse başını şişirdim.senin adına çok sevindim.kendine çok dikkat et canımm.sakın olumsuz düşünme.rahat ol.gerginligini at üzerinden.çok öpüyorum.haber verecegim.bi ara özelden de yazışalım olur mu.ekliyorum seni arkadaslara.byby

doktor seni heveslendirmemek için öyle demiştir...benim bir tanıdığım aşılama yaptırdı kistide olmasına rağmen hemen tuttu :teytey: o yüzden lütfen stresten uzak dur kendini rahat bırak,fazla iş yapma çoğu vaktini dinlenerek geçir...bu sefer olmazsa bir dahakine olur ama en önemlisi kafanın rahat olması bu çok önemli...mesela benim doktorum da hiç test yapmadı bana ne tam idrar testi ne de kan testi...bakalım perşembe gideceğim neler diyecek..allah herşeyi gönlüne göre versin..ve tez vakitte sağlıklı bebişlere hamile kalmayı nasip etsin....a.s.:nazar:

doktor seni heveslendirmemek için öyle demiştir...benim bir tanıdığım aşılama yaptırdı kistide olmasına rağmen hemen tuttu :teytey: o yüzden lütfen stresten uzak dur kendini rahat bırak,fazla iş yapma çoğu vaktini dinlenerek geçir...bu sefer olmazsa bir dahakine olur ama en önemlisi kafanın rahat olması bu çok önemli...mesela benim doktorum da hiç test yapmadı bana ne tam idrar testi ne de kan testi...bakalım perşembe gideceğim neler diyecek..allah herşeyi gönlüne göre versin..ve tez vakitte sağlıklı bebişlere hamile kalmayı nasip etsin....a.s.:nazar:

sagolasın canım ya.olmayacak diye stres yapmıyorum ama doktorlar beni sinir ediyor.birde bugünlerde yorulmamam mümkün degil malesef.çünkü taşınıyoruz kısmetse.bu aksamda eşyalarımı toparlıyacagım yavas yavas.ablamda senin gibi diyor dikkatli olmamı istiyor ne olur ne olmaz diye.idare edecegim.eşimde kızıyor zaten yorma kendini diye.bi şekilde halledecegiz.canım yaaa inş iyisindir bebişine iyi bak tatlım.ALLAH seninde gönlüne göre versin herşeyi.iyi akşamlar.:1hug::nazar::nazar::nazar:

geist canim senin bu hamisliginde goguslerde buyume oldu mu?

merhaba canım,
evet olmaz mı normalde küçücüklerdi şimdi ise büyüyorlar gün geçtikçe böyle kalmaları için sonsuza dek hamile kalabilirim sanırım sırnaşık şey:dance:

geistcim konuya çok oldu yazmadım.benim adetime 2 gün kaldı.bakalım neler olacak.adet olacagıma dair bir belirti de yok.inşşş kalmışımdır.olmadıysa da saglık olsun tabiki.sen nasılsın hamişlik nasıl gidiyor.:CüvCüv::nazar::nazar::nazar:

geistcim konuya çok oldu yazmadım.benim adetime 2 gün kaldı.bakalım neler olacak.adet olacagıma dair bir belirti de yok.inşşş kalmışımdır.olmadıysa da saglık olsun tabiki.sen nasılsın hamişlik nasıl gidiyor.:CüvCüv::nazar::nazar::nazar:

hadi hayırlısı olsun inşallah..sende sağlıklı,uzun ömürlü ve hayırlı evlatlar yetiştirirsin...bana heber ver olur mu?

benim hamişlik iyi gidiyor sayılır..kabızlık müthiş derecede bir de kusmalarım var...sağlıklı olsunda gerisi mühim değil...9+2 oldum bakalım 12 haftalıkken gideceğim testler falan yapılcak inşallah bir aksilik çıkmaz canım...bakalım allah büyük...sevgiyle kal...a.s.a.s.a.s.a.s.

hadi hayırlısı olsun inşallah..sende sağlıklı,uzun ömürlü ve hayırlı evlatlar yetiştirirsin...bana heber ver olur mu?

benim hamişlik iyi gidiyor sayılır..kabızlık müthiş derecede bir de kusmalarım var...sağlıklı olsunda gerisi mühim değil...9+2 oldum bakalım 12 haftalıkken gideceğim testler falan yapılcak inşallah bir aksilik çıkmaz canım...bakalım allah büyük...sevgiyle kal...a.s.a.s.a.s.a.s.

geist canım,ben haala adet olmadım dün olmam gerekiyordu bugünde olmadı:eek:belirtim de yok ama ben dayanamadım 2-3 gün önce test yaptımkaydirigubbakcemile3yani adet geçmeden önce yaptım bişy çıkmadı.bakalım 1 hafta daha bekleyeyim olmazsam eger yine yapacagım.kısmet be güzelim..iyi dileklerin için sagol.kendine de çok çok iyi bak olur mu artık iki canlısın.kusmaları sorma kardeşimin 7 aydır kesilmedi yaa.çok üzülüyorum hep midesi bulanıyor kusuyor.arada 1 ay falan iyiydi ama yine başladı.dogumuna 1 buçuk ay kaldı haala öyle.ama herkeste öyle olmaz tabiki.inş seninki geçer.çok öptüm ALLAH saglıkla kucagına almayı nasip etsin.:nazar::nazar::nazar:

X