Kimyasal gebelik mi yoksa başka birşey mi?

Mislinadorak

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
337
229
Sat: 19 haziran

Ve bat:10 temmuz

1 temmuzda az az lekelerim geldi 10 temmuz'a kadar sürdü.Çok azdı ve bende önemsememiştim (yerleşme kanaması sandığım için önemsemedim) bu arada 2 temmuzda test yaptım negatif çıktı birde 11 temmuz da test yaptım oda negatifti.Göğüslerim hassaslaştı ve mide bulantılarım arttı falan bnde dedim hamileyim heralde ama 11 temmuzda bir gün önceden kesilen akıntılarım daha çok artarak geldi.Hatta yatma vaktine yakın pıhtılı kan geldi falan 2 gün artarak pıhtı pıhtı kanlar gelmeye devam etti.1 paket pedim bitti yani o kadar çok geldi.Tuvalete gidincede siyah kanlar geliyordu ve pette olanı kıpkırmızı yani korktum sağlık ocağına gittim kan vermeye birde orada net sonuç alayım dedim yarın sabah 9 da gel dediler ben öğlen gitmiştim.Şimdi kan kesildi çok az geliyor ve siyah pıhtı gelmeye devam ediyor bunun nedeni nedir ilk defa böyle oldu ve çok korktum jinekoloji randevusu aldım doktora gideceğim.Cevaplarınızı merak ediyorum kızlar?

Not:Biraz kesilmişti ama şimdi yine çok geliyor.

Son düzenleme:
acaba kimyasalmi yasadiniz ? cidden dr gorunun sahsen bende merak ettim simdi..umarim onemli bir sikintiniz yoktur..

X