Kimyasal Gebelik İşaretleri?????????????

beteray

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2010
1.333
535
42
adetimden 3 saat önce test silik çizgi çıktı.adetim 5 aydır az oluyordu bu ay yoğun oldu ve bazen yumurtlama akıntısı gibi akıntıyla kanama birlikte oldu kimyasal yaşamış olabilirmiyim göğüs uçlarımda acıyor hala hafif hafif.adetten bi hafta önce göğüs uçlarım çok kaşınmıştı ve çok ağrımıştı...

aynen o yazdıklarını yasadım canım bende kimyasal gebelik geciridm yani bundan önce adetim 2 gün gecti diye test yaptım cok silik cift cizgi cıktı bende doktora gittim tabi hemen doktor kese falan göremiyorum ben dedi gebe değilsin dedi zaten 4üncü gün adet oldum ama 9 gün sürdü agrılı ve yogun kanamalıydı cok üzülmüsütm o zaman rabbim aratmadı gene verdi simdi gene hamileyim

adetimden 3 saat önce test silik çizgi çıktı.adetim 5 aydır az oluyordu bu ay yoğun oldu ve bazen yumurtlama akıntısı gibi akıntıyla kanama birlikte oldu kimyasal yaşamış olabilirmiyim göğüs uçlarımda acıyor hala hafif hafif.adetten bi hafta önce göğüs uçlarım çok kaşınmıştı ve çok ağrımıştı...

canım geçmiş olsun öncelikle bende 2 kere kimyasal gebelik yasadım . bende kan testi yaptırıp hamile oldugğumu öğrendikten bir saat sonra başlamıştı kanamalarım ... olabiliyor bunun hiç bir belirtisi yok kadınların %80ni yaşarmış ama farkedilmezmiş...

cnm bnde kımyasal gebelik geçirdim çok agrılı ve çok pulçuklu oluyor adetın kasıklarım adeta çattlayacak gbydi:KK5::KK5:

X