Kimse tarafindan sevilmiyorum.Hicbir ise yaramiyorum cunku para kazanamiyorum.Esim benle gezmek istemiyor.

Eşin kaç yaşında? Sen bekarken bankada müdür müydün? Zaten 20 yaşında evlenmişsin. Hani beni hayalkırıklığına uğrattın, çift maaş olmak mantıklı gelmişti dese neyse…

2 çocuğunu karnında taşımış, sütünü vermiş, büyütmüş, emek vermiş, çamaşırını yıkamış ütüsünü yapmış önüne sıcak yemek konmuş kadına böyle denir mi ya. Bundan âlâ iş mi var, bundan âlâ işe yaramak mı var..
Ben çalışıyorum ama benim de ex eşim beni sırf ona para göndermiyorum diye işe yaramaz gördü boşuyor mesela… lanet olsun cidden ya bir an önce işe girip kendi planınızı yapmaya bakın

Eşimle 7 yıldır rvliyiz 2 çocuğumuz var.Cocuklar doğduğundan beri harcamalar artti ve esim para harcamamak için bizle gezmek istemiyor ama ailesi kardesi çağırsın hemen onlarla gider ben de telefondan bir şekilde harçlığımı çıkaracak kadar para kazanmaya çalışıyorum olmuyor millet Network yapıyor Lider oluyor binlerce lira para kazanıyor beceriyor Ben beceremiyorum hiçbir şey beceremiyorum İş bulamıyorum zaten iki çocuğu da bırakmak mesele onu hiç söylemeyeceğim Eşim bir makine bozulduğunda sen ziyansın ziyan ediyorsun Hiçbir faydan yok diyor Hatta bir keresinde bana bu çocukları dua et yoksa seninle asla evli kalmazdım dedi Sen de gezmek istemiyorum demişti gerçekten sinirime dokunuyor Öyle bir hayat yaşıyorum işte hiçbir işe yaramadan her şey ters gidiyor kimsen bile yok ailem bile beni sevdiğinden şüpheliyim Evlat olsa sevilmez derler ya o tipteyim herhalde
İşe yaramıyorsan o çocukları kim doğurdu, kim 9 ay karnında taşıdı ? He böyle bir adama yapmaman gerekeni yapıp baba etmişsin ama çkendin için bu kadar olumsuz düşünme

valla o networkluk liderlik işleri hiç göründüğü gibi değil
birkaç kişi tutturmuş gitmiş diğerlerine hava yapıyor
sırf reklam
baştakiler kazanıyor olan altta olanlara oluyor
dökmediğiniz dil kalmıyor
ayrıca girdiğiniz ortamlarda hiç sevilmezsiniz ( ben özellikle nefret ediyorum herkesi potansiyel müşteri olarak görmelerinden )
çalışmak istiyorsanız çıkın dışarıda başka bir iş bulun ünvana takılmadan

ayrıca sıkıntı sizde değil eşinizde
kimse eşine o tarz söyler söyleyemez
dışarıda başka hayatlar var gidin iş arayın biraz kafanız dagılsın

Niye kimse tarafından sevilmiyorum yazdiniz? Bu network işi yüzünden cevrenizle araniz bozulmuş olabilir mi? Nitekim çevrenize satmaya calistikca insanlar sizden kacmaya baslar çünkü o bir is degil saadet zinciri gibi oluşumlar. Ortada üretim yok hizmet saglamak yok adına iş denemez. Ordan para kazanani da ben is yapiyor saymam bile. Ayrica anlatilan hikayelerin de cogu yalan bire bin katma. O ev almis bu araba almis ordan kazandigiyla falan derler, hep yalan dolan.

gir bir ile çalış çoçuklara biraz bakmak zorunda kalsın ev işi yapsında görsün gününü
Gıcık oldum eşinize yazık ona verdiğiniz 7 yıla

Bu yaşadıklarınızın hicbirinin para kazanmamanizla ilgisi yok. Siz şimdi şu an bi is bulsaniz ve 100 bin lira kazansaniz, esiniz yine sizinle gezmek yerine ailesiyle vakit geçirmeyi tercih edecek. Hatta sizin kazandiginiz parayi onlarla yiyecek. Bunu kendinize bu kadar sıkıntı etmeyin. Esiniz igrenc bir insan

Eşiniz saygısız biri ve size değe vermiyor, ama bu aralar fazla para gitmesin diye eşlerden birinin evde kaldığıni cümlesini fazlaca duymaya başladım😔 ekonomik krizin geldiği nokta artık onur kırıcı olmaya başladı

Çocuklar küçük mü?bunu sürekli yapıyorsa artık dayanilmayacak noktadaysa bir ailenin evine git, bir sürünsün, ya da ailen arkandaysa artık dayanilmayavak noktadaysa bosa gitsin.yalniz boşanma bayağı zor bir süreç cocukla maddi manevi.iyi dusun

X