Anket Kime Benziyorsunuz ?

Kime Benziyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    48
E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar aileniz,eşiniz/sevgiliniz , arkadaş çevreniz sizi ailenizden kime benzetir...yerimseniben

Yada siz ailenizden kime benzediğinizi düşünüyorsunuz ?
yerimseniben

görünüsüm, huylarim, herseyim ama herseyimle babama benziyorum ve benzetiliyorum
annemden hic bir sey almamisim a.s

anneme benzerim aramızda tek fark ben esmerim annem beyaz tenli

baba tarafıma daha cok benzetilirim.
hatta babaanneme benzediğimi söylerler tanıyanlar...

ama kocacım beni annem dizisinin zeynebine (vahide gördüm) benzetiyor o başka :))

Babama benzeten var
Aslında hiç kimseye benzemiyorsun diyenler var

ben kimseye pek benzemiyorum ne babama ne anneme ne de ağabeyime...................

babama benzıyorum....

azcıkda anama benzeseydım ya...

anneme benziyorum benzetiyolar hep zaten.

ama annem benden daha güzel

ben annemin yandan yemişiyim haha

:içelim: hık demiş anamın burnundan düşmüş gibiyim :dance:

benide herkes canım annecime benzetiyo ve anneme benzetilmekde çok hoşuma gidiyo........

Arkadaşlar aileniz,eşiniz/sevgiliniz , arkadaş çevreniz sizi ailenizden kime benzetir...yerimseniben

Yada siz ailenizden kime benzediğinizi düşünüyorsunuz ?
yerimseniben

çogu kişi anneme benzetir...
ama asıl babama benziyorum...-tatlicadiarzu-

bende babama benziorum , biz 6 kizkardesiz ücümüz baba tarafina diger üc de anne tarafina benziyoruz........:-)

Teyzeme benzetirleri beni, huyumu suyumuda anneanneme benzetirler, annemde babamda civil civil insanlar, bense cok mesafeliyimdir, insanlar sasiriyo bøyle anne babanin nasil bøyle kizi olur diye..=)

babanneme benzetirler
hatta gençlik fotoları aynı ben a.s

aileden anneanneme benzetiliyorum. anneannem iri yeşil gözlü al yanaklı çok güzel bi kadınmış. kendisini hiç göremedim. ben doğmadan rahmetli olmuş. herkes beni sibel cana benzetiyor.

ne anneme ne babama benzetirler hiç kimseye benzemedıgımı söylerler bende benzetemem zaten..

X