kim haklı sizce???

Sevgili SU IŞIK, hiç bir zaman bir konuya dalmam, konu açan arkadaşımın durumuna göre nacizane fikirlerimi belirtirim. Buraya bir konu açtıysanız gelen yorumlara da açık olacaksınız, size saçmlıyorsunuz demek haddime değildir, onu diyebilmek için sizinle sohbet etmiş olmam gerekir, ama abartıyorsunuz diyebilirim, çünkü mesajınızı okuyorum ve sizin hissettiklerinizi anlamaya çalışarak yorum yapıyorum, 13-14 yaşında çocuk değiliz, konulara dalıp (!) patavatsız yorumlar yazacak kadar. Konu açıyorsak, lütfen verilen cevapları da hazmetmesini bilelim.

ne alaka yaa ne dion sen arkadaş!!!!ben senin adına saçmalıyorsun dalıyorsun demedim benim hayatımdaki insanın bana karşı kullandığı sözden bahsettim yanlış konuşuyor diye sen yanlış anlamışssın...
senin demene hacet yok elbetteki bir konu açarken senle hemfikir olanlarda sana karşıt düşüncede olanlarda mevcut olacak bunu biiliyorum....
zaten sen yorum yaptığın için sana teşekkürde etmişim yoksa aaa benle aynı düşüncede deil boşver demedim...
yanlış anlamışssın......şakkıdı

bugün güzellikle konuşup derdimi anlattıp anlaşabildik problemimiz kalmadı allaha çok şükür bu konuyu kapatmak gerekiyor artık ama nası bir arkadaşım yardımcı olursa memnun olacağım....YORUMLAR İÇİN HERKESE TŞKLER....

yanına gelemıyor olsa bıle bunun sorun halıne gelmesı cok sacma benımde aynı senın gıbı yanı bıtek babam bılmıyor ama bızde hıc sorun olmuyor aksıne ben 1. gun cıkamıyorum

yanına gelemıyor olsa bıle bunun sorun halıne gelmesı cok sacma benımde aynı senın gıbı yanı bıtek babam bılmıyor ama bızde hıc sorun olmuyor aksıne ben 1. gun cıkamıyorum

canım bende pişman oldum bilion mu bugün konuştuk anlaştık gergindim belkide ne bilim işte....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…