Anket kim bilir?

çok gezen mi bilir?çok okuyan mı bilir?

• Ankete Katılan
    23
okumayan insanın ufku qenişlemez derler tatlicadiarzu
okumak sürekli araştırmak ve bilqine bilqi eklemek çok qüzel,,,, en azında kulaktan dolma bilqilerdenyasakkelime
ama bazen okuduqunda anlamıyor yada bir şekilde, aklında kalmıyor ... muakat bir qün birinden biri uçup qidcek... ama qezdiiqiinde ona herşey daha aklında hele ki rehber de olunca... hem daha eqlenceli ... anılar hiç bir zamöan unutulmaz yaa o meseleden:roflol:
mesala ben kapadokyanın hiç bir tarih yönünü unutmadım.. demekki benum için qezen daha ii bilir... o qörür, oan hisseder çünkiiyerimsenibenjeyyar

hmmmmm
evet gercekten zor amaCADIARZU...cok gezen ufkunu degistirir....bakis acisi degisir...okumayla birebir yasamak cok farkli bence...fisfisfis

çok gezen bilir tabükü de sengözlerimebaksanab
zira; pratik teorikden üstündür

p.s.* bu tespiti yapmamın kitap okumayı sevmeyip; gezmeye tozmaya bayılan bi taaaze olmamla uzaktan yakından allaakası yoktur tatlicadiarzu

Bence okuduğunu yaşayan, yaşadığını hisseden bilir.fisfisfis
Yaşamak ve hissetmek bütün mesele bu.yerimseniben

önce okuyacaksın sonra gezeceksin..
oku oku nereye kadar beynini boşa yorarsın..
insan gezdiği gördüğü yeri hiç unutmaz ama okuduğu bir şeyi hemen unutabilir.
ben çok gezen diyorum

cok okumama ragmen cok gezen bılır dıcem.gorsel hersey daha akılda kalıcı ve hersey yazıya dokulemıyor malesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…