kilo vermem durdu

m_dncee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2015
6
0
31
kk üyeleri 2 ay 10 gündür diyet yapıyorum 62 kiloydum 53 oldum ilk ay 6 kilo verdim ikinci ay 3 ama 10 gündür yok hiç oynamıyor 50 olmam gerek 27 eylüle kadar olamıyorum .bu kilo verme neden böyle durdu ya .bugünde sinirlendim cips kola çikolata ne var ne yok yedim 1400 kalorilik diyet yapıyordum bugün rahat 2500 aldım.sonra napıyorum ben diyip kusmaya çalıştım .sinirlerim bozuldu yaaa napıcam ben bu arada son on günde 1 kilo da aldım 54 üm suan sporu bırakmıştım havalar çok sıcak bıkmıştım her gün yürümekten ondan mı oldu acaba

ne diyeti yapıyorsun? ilk aylarda kilo verimi hızlı sonra yavaşlaması normal zaten

ne diyeti yapıyorsun? ilk aylarda kilo verimi hızlı sonra yavaşlaması normal zaten
1400 kalorilik diyet yapıyorum diyetisyene gittim verirsin diyip gnderiyo devlet hastanesindeki diyetisyen olunca saolsun pek ilgiliki sormayın artık hiç veremiyorum yavaşlasa iyi

1400 kalorilik diyet yapıyorum diyetisyene gittim verirsin diyip gnderiyo devlet hastanesindeki diyetisyen olunca saolsun pek ilgiliki sormayın artık hiç veremiyorum yavaşlasa iyi
baya vermişsin ama yinede yani en azından yeteri kadar. şuan durması normal durdu diye koyverme sakın yavaş yavaş gider artık çok hızlı gitmez

baya vermişsin ama yinede yani en azından yeteri kadar. şuan durması normal durdu diye koyverme sakın yavaş yavaş gider artık çok hızlı gitmez
peki ama acaba zayıflamayı yeniden başlatmak için şok diyet falanmı uygulasam ben zararlı olur mu ters tepmesin

1-2 gün bünyeyi mi şaşırtsan ya da probiyotik bir şeyler mi yesen? Benim de durdu, tık yok birkaç haftadır. Takipteyim..

Aldığın kaloriyi biraz daha düşür eğer acil vermen gerekiyorsa. Günde 850-900 kalori falan al mesela.

X