kilo vermeden göbek eritme !!!!

lilicanba

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2013
310
4
bu mümkün mü arkadslar ? yapabilen var ise cevap versin lütfen mekik biliyorum yapıyorum, yoğurt kürü var imiş oda tamam .. ama basarı öyküsü lazım bana. 49 kg. um 1,62 boy ama göbek 5 aylık hamile mübarek 41:

beslenme şeklinizi değiştirmeniz lazım sanırım zayıfsınız belki de onun için ne istiyorsanız yiyorsunuzdur (abur cubur ekmek vs bunların yenmemesi lazım )daha çok protein ağırlıklı beslenin et yoğurt yumurta sebze meyve vs sağlıklı beslenme yani bunlar kas yapmanıza yardımcı olur yağlar erir sporda önemli tabi bölgesel hareketler mekik gibi ağırlık kaldırmak gibi ama günlük kalorinize dikkat ederek aldığınız yaktığınız eşit olmalıki zayıflamayın ablamda sizin gibi çok zayıf ama göbeği var gerçi onun miğde rahatsızlığı var pek istediği gibi yiyemiyor tek tip beslenme uyguladığından göbek oluyor oda yürüyerek bu problemi çözmeye çalışıyor kolay gelsin

acaba diyetisyene mi gitsem ? bir diyeti felan varmı bu işin yoksa sadece spor mu anlamadım ki ? bu arada metabolizma yani kemik yaşım 12 .. yedikleirmi hızla eritebliyorum ama yağ mı kalıyor ya genetik i ya da

tesekkür ederim canım ilgin için ... offfffff ... esasen inanmazsın abur cubur yemem alkol asit vs. tüketmem hersabah yumurta haslaması yerim dediğin gibi protein agırlıklı besleniom.. hergece mutlaka mekik çekerim 50 ila 120 arası ama hastamıyım neyim ben ya diyetisyene gideyim en iyisi bu olacak galiba...

sağlıklı beslenmeniz çok iyi umarım başka bir sorun yoktur sağlık açısından yalnız bir yerde okumuştum göbek genetik yapıyla da alakalı diye birde ben biberiye yağı sürerek göbeğimde baya incelme kaydettim bir deneyin isterseniz biberiye yağıyla karnınıza masaj yapıp streçle sarıyorsun kimi sabaha kadar öyle yatıyor ben günde 3 - 4 saat sarılı tutup ev işlerimi sporumu yapıyorum baya faydasını gördüm kilo vermeden baya incelme sağladı düzenli yapmama ma rağmen deneyin hiç bir yan etkisi yok zaten yararlı olacaksa ilk yaptığınızda bile faydası olur bende 4 cm incelme oldu ilk seferde birde yoğurt çok tükettim öyle kür felan değil nerdeyse her öğün yada öğün araları 3- 4 kaşık yoğurt öyle diet felan da değil normal yoğurt oda özellikle göbek yağlarına faydalı diye okumuştum gerçekten de faydasını gördüm umarım sizdede işe yarar yeterki sağlıklı olun moralinizi bozmayın önemli olan bu

Sevgili lilicanba, göbeğin bahsettiğin kadar büyükse zayıflığına rağmen bence bi doktora gitmelisin önce. Bir sağlık sorunun olmadığını kesinleştirdikten sonra diyetisyen ve spor hocasına başvurmalısın. Allah korusun bişey olmasın sonra.

tesekkür ederim kızlar

Merhaba arkadaşlar aynı sorun bende de vardı bundan 2 ay öncesine kadar 1.66 boyunda ve 56 kilodaydım kilom idealdi ama göbeğim de yağlanma ve yanlarımda sarkma vardı ama bunun dısında tam tersi bacaklarım aşırı derecede inceydi. Arkadaşlarım bu durumdan dolayı hamilemisin diye dalga geçiyorlardı keza ailemde öyle . Sonra bi karar aldım ve diyete başladım. Çok fazla kola içiyordum kolayı bıraktıktan sonra hiç birşey yapmasam bile epey bi inme oldu alkolde tüketiyordum onuda kestim 2 ay boyunca ve sürekli egzersiz yaptım ekmekten ve şekerden uzak durdum akşam 9 dan sonra yemek yememeye başladım. Günde 300 e yakın karın egzersizi yapıyordum hafta en az 2 kerede 3 km yürüdüm . Göbeğimin çapı 86 cm di suan 77'e indi ve 4 kilo verdim 52 kiloya dustum . Yani kısacası benim gibi olan arkadaşlar yapmanız gereken asitli içecekleri bırakın şekeri kesin ekmeğe veda edin ( en azından bir süre ) biraz da egzersiz yaparsanız oluyor. ( En azından bende oldu ) sizde yapabilirsiniz . Başarılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…