Kilo verenler lütfen yardımmmmm

White0707

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2017
49
15
Arkadaşlar 55 kilodan bir anda 65 kilo ya çıktım 1 yıldır denemediğim diyet altarnatif çay ot kalmadı 5 gr bile veremedim hergün en az 1 saat yürüyorum çok yemekte yemiyorum. Doktora gittim tahlil yaptırdım sadece b12 ve calsiyum eksikliği çıktı metapolizmam durdu resmen ne yapmalıyım masıl kilo verebilirim tecrübesi olup kilo verebilenden fikir bekliyorum....

Ben de benzer durumdayım 60'a dayandım 65 olmasam da. Geçmişte 40 kilo verdim ama şimdi çok zor veriliyor. B12 eksikliği bence çok önemli bir sorun kilo yapar diye iğnelerimi olmuyordum ama böyle de metabolizmam yavaş ne anladım o işten. Hafta içi doktora gideceğim ve verdiği tüm ilaçları kullanacağım. Ekmek yememek, yeşil çay içmek ve spor dışında başka da çözüm gelmiyor aklıma.

hiç ekmek yemeyin diyen beslenme uzmanı var mı. merak ettim. (beyaz ekmek ve tahıllı ekmek her ikisini de)

Ekmek kullanmıyorum zaten cnm ilaçlarımı da içiyorum. Düzenli yşil çay fito form neler içiyorum ama gr gitmiyor çıldırıcam

Ekmek yemedigin için olabilir mi. hani insulin seviyesini dengelemesi karbonhidrat tuketimini azaltması içerdiği lif oranı vs.
Hiç beslenme uzmanına gittiniz mi.

Ekmek yemedigin için olabilir mi. hani insulin seviyesini dengelemesi karbonhidrat tuketimini azaltması içerdiği lif oranı vs.
Hiç beslenme uzmanına gittiniz mi.
Diyetisyene gittim çok tahlil yapıldı ama sadece b12 eksik dedi ben oldum olsası ekmek yemem canm karbonhidrat ı başka besinlerden alıyorum kendimde ki sıkıntı yı anlıyamıyorum metebolizmam küstü sanki

Canım bnde Doğum kilolarımı vermek için diyet yaptım zencefilli yeşil çay akşamdan musluk suyuna 2 su bardağına 6 tane karanfil 1 çubuk tarçın yapıp sabah aç karnıma içtim ekmek çoktahıllı kullandım çok hafif yemekler yedim yemek yememek metabolizmayı yavaşlatır sürekli yedim ama belli aralıklarla ayran meyve öğle hep sebze yemeği yedim yada çorba içtim yalnız yağsız 1 tatlı kaşığı sadece kattım ve 1 buçuk ayda 10 kilo verdim spor olarak ta lesie 3 mil 47 dkk onu yaptım haftada 4 5 kez ve hepsi gitti :) darısı sana inşallah

Denicem teşekkürler cnm

Sadece kalsiyum eksikliği demişsiniz ama kalsiyum kiloların yakılmasında

Hücrelerin çalışmasındaki temel maddedir

Mutlaka kalsiyum takviyesi almalısınız

sende ne derece işe yarar bilmiyorum . kendi yaptığımı söyleyeceğim. az yedim ama herşeyden yedim. geç satte yemedim. abur cubur ve ekmek zaten yemezdim. zorla da olsa bol su içtim. ve zumbaya gittim. yürüyüş falan bende bi işe yaramadı. 1 ayda 3 kilo verdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…