Kilo veremiyorum çıldırıciiim

Ev yapımı hakiki elma sirkesini sabahlari ilik suya 1 yemek kasigi karistirip ac karnina ic.uyku duzenine dikkat et.sebze ve protein agirlikli beslen.ekmek yeme.seker ve tuzu minumuma indir.
Belki ise yarar

Selam kizlar.gecenlerde bi konu acmistim oglumun sunneti diyerekten.6. ayda sunnet fazla kilolarim var veremiyorum ben ne yapacam sıkıntıdayım ya.68 kilo ne demek boy da yokki hay aksi:dondurma::hamarat::KK50:.inanin diyet rejim az yemek deyince daha cok kilo aliyorum ya.yesil cay sonra marketlerde satilan müsli falan aldim.igrencler ama yinede uymaya calisiyorum yok arkadas yok bir gram veremedim.şu bendeki istahi alin yaaa :kk77:.bana zorlanmadan hic ac kalmadan oturdugum yerde kilo vermem icin tavsiyeye ihtiyacim var ama yokki oyle bisey yinede.:KK15: Kolay kilo vermeme yardimci bilgiler paylasirsaniz memnun olurum Saygilarr:KK200:

Hayatına ara öğün kavramını sokarsan hiç aç kalmadan gayet sağlıklı besleniyorsun ve o fazla fazla kilolar gitmeye başlıyor. Eğer sağlıkla ilgili bir sorunun yoksa şeker, tiroid vs.. yeme düzenini değiştirerek kolaylıklar verirsin ama bu tek öğün yemek ya da tek çeşit beslenmekle olmaz.
Kasım gibi başladım ben ve 4-5 kiloya yakın verdim, yanında sporumu da yapıyorum tabii ki.
Liste olarak vermiyorum ama düzenim şekilde;
Sabah 7-8 gibi ağzına ceviz ya da fındık at 1-2 tane.
Kahvaltı 9-10 arası domates salatalık yumurta peynir biber maydanoz ve bir dilim tam buğday ekmeği.
Ara öğün 11 gibi türk kahvesi(tercihe göre yeşil çay vs olabilir)
Öğle Yemeği 13 gibi yağsız salata ya da çok az z.yağı çorba protein alabileceğin et türü illa yiyeceğim dersen bir dilim tam buğday ekmeği ya da iki kaşık sossuz makarna ya da iki kaşık pilav.
Ara öğün 15.30 gibi yoğurt meyve ya da sadece meyve kuru yemiş (faydalı olanlarından :KK70:)
Akşam Yemeği 18.30 gibi salata yağsız, sebze yemeği, yoğurt
Ara öğün 21.30 gibi meyve ve süt.

Bu düzende hangi sebze hangi et vs.. onu kendi beslenme alışkanlığına göre yiyebilirsin ama mühim olan neyi ne zaman yediğinin düzenini kurabilmen.
Bunların yanında muhakkak en az 1 saat yürüyüş yapmalısın. Sporsuz maalesef versende bir anlamı yok, bedeninin hareket halinde olması daha sağlıklı.

Ayni konudan bende muzdaribim 67 kiloyum aslinda boyum cok kisa degil 168 boyum ama bel bolgemde kollarda falan yaglanma var cok rahatsiz oluyorum gordukce bu zip zip ayakkabilardan aldim biraz hareket ve bol su icicem kararliyim gunde 20 dk da ziplicam bakalim yarari olucakmi hareket etmeden bol su icmeden olmuyor

A

Ah be tatlım oturduğu yerden kim kilo verebilmiş aslında seni ateşleyen bir olay var oğlunun sünneti eee ne güzel işte spor yap yoksa işin zor yani sporsuz diyette 1 verirken sporlu diyette 5 verirsin önce kendine inanman lazım ki bi yola cikasin o müsli ler bi ise yaramiyor onun yerine yulaf ezmesi al elma ye eksi tatlı farketmez bol bol su iç bol hareket et hayatından şekeri filan unlu şeyleri çıkart gerisi gelir ama en önemlisi spor asla sporsuz diyet yapma canım
Tesekkur ederim yorum icin :KK200:

Merhaba arkadaşım.gorumcem arkadasindan bir bitki cayi almis kadin 1 ayda 5 kiloverdi arkadasi dahada fazla eridi.ustelik yemek yeme serbest.spora ihtiyac yok.cay tokluk hissi veriyor zaten canin fazla yemek ustemiyor.vucuttaki yaği toksini ödemi idrar yoluyla atiyosun.bende hemen getittirdim basladim.şimdilik cok memnunum sadece sabah aksam bir bardak suda eritip aç karnina iciyosun ve bol su tuketiyosun o kadar inanılmaz bişey...

X