kilo sorunu ( çok şişkoyum )

https://somethinggotmestartedblog.wordpress.com/2017/08/08/t25-focus/ evde spor yapmak isteyen birileri okur belki

50 abartılı değil mi bence hedefin 60 olsun, 10-11 kilo da kolay verilir yaşın genç sanırım, şekeri, unlu şeyleri tamamen kesip bi saat yürüsen günde, bu kadarla bile verirsin, motivasyon için instagramda face de falan sağlıklı beslenme sayfalarını takip edebilirsin

Biz ne yapabiliriz ki?

Seninde dediğin gibi irade. Yani iş kafada bitiyor. Yağlı tuzlu şekerli ve ekmeği kestikten sonra tabikide kilo verirsin. Sporla cila atıcaksın tabi.

İlk zamanlar spor yaparken Allah canını alıyor gibi hissedebilirsin.hele ki şu sıcaklarda öfffff..... Ki gerçektenn öyle. Geçen ay kıçımı kaldıramazdım. Bende diyet sporla haşır neşirim bu ara. Şimdi tavşan gibi sekiyorum. Sağlıklı beslenip spor yapınca insan çok dinç, enerjik hissediyor. Aksi olunca çuval gibi oluyor insan.

Kafanda bitir yeme işini. Ve hareketli ol. Salona gitmene gerek yok gideceğin yerlere yuruyerek git. Az otur. Tv izlerken birşeyler yeme. Bol su. Sabah akşam yarım limonlu elma sirkeli su. Bol yoğurt. Bol yuruyus yap. İt atla. Gör bak bir haftada hissedeceksin farkı.

Doğumda 75 oldum.. Spor ve sağlıklı beslenme ile 57'e düştüm.. Hani şu son birkaç kilo çok zor gider ya uzun zamandır o dönem içinde idim.. Fakat bi hafta önce inst. dukan birası diye bi tarif buldum. Beni acaip tok tutuyor... Ben öyle "göbeği eriten yoğurt kürü, bacağı incelten bilmem ne suyu" gibi tariflere asla inanmam.. Bu tarif tok tutmayı vaad ettiği için deneyeyim dedim.. Gerçekten 1 haftadır çok düzenli ve sağlıklı besleniyorum. Hiç kaçamak yapmadım.. Normalde iki gün kendimi tutsam 3. gün tatlıya gömülürüm..

Ama şimdi buraya 1 haftada şu kadar kilo verdim yazmayacağım, muhtemelen ödem atıyorum ve muhakkak tartıda eksik çıkacak.. Benim için önemli olan bana tokluk hissi vermesi ve dengeli beslenebiliyor olmam..

Tarif de şöyle i: 750 ml kaynamış su ile 2 yemek kaşığı yeşil çay yapıyorsunuz, içine yarım limon, 1 şişe de maden suyu koyuyorsunuz.. 1 gün içinde bitiriyorsunuz. . Ayrıntılı bilgi için dukanbira hastaglerine bakabilirsiniz..

Bunu sadece destek amaçlı öneriyorum.. Tek başına asla işe yarar demem.. Diğer üyeler spor ve sağlıklı beslenme konusunda gerekli öneriler de bulunmuşlar zaten.. Onlara ilaveten bu tarifi de deneyebilirsin..

Su anda ne yiyorsan aynisini ye. Porsiyonunu yariya dusur sadece. Cips vs yiyorsan da gece gec yeme. Hatta gece abur cubur hic yeme. Uzun sure ac birakma kendini. Ara ogun yap. Salatalik rlma ceviz badem (abartmadan). En fazla 3 4 gun zorlanirsin alismak icin. Diyet yapmak cozum olmadi bana. Bu soyledigim sekilde hizli sonuc aldim.

Açıkcası benim de 5 kilo fazlam vardı spora gittim ama yazın bayıcı devam edemedim.
Dİyet yaptım olmadı zaten ekmek cips şeker vsvss tüketmiyorum.
Eczanede dezpack diye bişeye rastladım ölçüm vs yaptılar.
Sonra internetten araştırıyım diye girdim burdaki hanımlar kullanmış işe yaramış ben de kullandım 15 gün 3 kilosunu verdim 2 kaldı devam ediyorum şuan.

Yemek falan yiyorum ama öyle ilaç falan değil araştırırsan bi bak istersen.

bence spor salonuna git ama pilates yap ben 7-8 ay kadar yaptım çok etkili birde gün aşırı bir saat yürürsen süper olur yediklerinede dikkat ettin mi muhteşem olur.şişko falan değilsin aynı boyda nerdeyse ben 80 kiloyum abartma benim istediğim kilo 55 onu görmek istiyorum 55-60 arası olsam tadından yenmez hayırlısı

Evde lessi yaparsan haftada 4 gün
Ve geç saatte yemek yememeye çalışırsan
Haftada 1 kilo verebilirsin

tskler cnm

Twitter kullanıyorsanız Merisü (@Roxabbe ) diye bi hesap var nasıl zayıfladıgını baya uzun bi floodla açıklamıştı. Keyifli bi yazıydı. Okuyun derim silmediyse.

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/2-takim-cuma-zayiflama-yarismasi.181064/
Biz buradayız istersen gel çok motive olacaksın ve kilo vericeksin mutlaka

Aynen arkadaşlara katılıyorum, bende takım ruhuyla motive olduktan sonra işim kolaylaştı.
Sende bir dene istersen.

Çok güzel anlatmışsınız yavaş yavaş kararlı vede azimli yeterki bikkinlik gelmesin zaten hemen her şeyi çarçabuk yapıp sonradan yorulup ve bu diyetlerden vazgeçmesi çok zor olmuyor sizin taktikleri uygulayan büyük bir ihtimalle bence çok başarılı olabilir

Sana hizli birkac sey soylim saglikli zayiflamak en mantiklisi cunku yag eriteyim derken kas gidebilir,

Her yemeginden tam doymadan kalkarsan ve iyice acikmadan yemezsen samimi soyluyorum hizli zayiflarsin.

Birde aksam 7 den sonra diyorlar ama sen dayamam dersen sakin tok yatma yari ac yari tok ol(gece kalkip yemezsin ya da ac uyuyamiyorum.vs demezsim)ya da acligini bastiracak seyler ye mesela meyve ye arkasindan 1.2 bardak su ic,bu seni sisirir.

Ben de yks den çıkmıştım geçen yıl , sınavla birlikte çok kilo almıştım. 54ten 47ye indim ama daha fazla veremiyorum. Sana tavsiyem yemekte bol bol yoğurt ve salata yemen , internette egzersiz sayfalarını takip edebilirsin. En önemli şey ise psikolojini hazırlaman ben 54 kiloyken üniversiteden bir çocuk benle flört etmek istemişti ben istemeyince olaydan 2 hafta sonra tüm arkadaş grubumun önünde bana şişko demişti. O an takmıyormuş gibi görünsem bile evde kaç kez ağladım hatırlamıyorum. Tam o an istedim kilo vermeyi ve planıma sadık kaldım fakat daha fazla veremiyorum önerileri olanlar yazarsa sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…